1750Mbps 11ac Dual Band Wall Mount Enterprise Access Point
Artikelnummer: 4128005
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711605280570 |
| Fabrikantcode | WDAP-1750AC-ETS |
| Artikelnummer | 4128005 |
| Merk | ASSMANN |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1750 Mbit/s |
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 1750 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,1000 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.1x,IEEE 802.3at,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11ac |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Modulatie | CCK,DBPSK,DSSS,DBQSK,16-QAM,64-QAM,256-QAM,BPSK,QPSK |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Bedrijfsmodi | Access Point (AP),Repeater,WDS |
| Datastroombeheer | Ja |
| Draadloze isolatie | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Maximum indoorbereik | 70 m |
| Gevoeligheid ontvanger | 5GHz: 802.11ac (VHT20): -64dBm @MCS9 802.11ac (VHT40): -61dBm @MCS9 802.11ac (VHT80): -58dBm @MCS9 802.11n (HT20): -87dBm @MCS0, -67dBm @MCS7 802.11n (HT40): -84dBm @MCS0, -63dBm @MCS7 802.11a: -71dBm @54Mbps 2.4GHz: 802.11n (HT20/40): -87dBm @MCS0 802.11n (HT20/40): -67dBm @MCS7 802.11g: -70dBm @54Mbps 802.11b: -90dBm @1Mbps |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP,WPS,WPA-PSK,WPA,128-bit WEP,WPA2-AES,WPA-TKIP,WPA2 |
| MAC adres filtering | Ja |
| Service Set Identifier (SSID) functies | SSID-broadcast aan/uit |
| Aantal SSID-ondersteuningen | 32 |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
Protocollen |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| DHCP server | Ja |
| DHCP client | Ja |
| Beheerprotocollen | SNMP, HTTPS |
| Ondersteunde protocollen | CSMA/CA, CSMA/CD, TCP/IP, DHCP, ICMP, SNTP |
Beheerfuncties |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Syslog | Ja |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Energie |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC-ingangsspanning | 12 V |
| Stroom | 4 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
Design |
| Plaatsing | In de muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Intern | Nee |
Antenne |
| Antennas quantity | 3 |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 2 dBi |
Certificaten |
| Certificering | FCC, CE |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 182 |
| Diepte | 182 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 470 g |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |