2-Power Main Battery Pack - Batterij voor laptopcomputer (uitgebreid)
Lithiumion - 9-cels - 7800 mAh - voor Lenovo ThinkPad T430; T430i
Artikelnummer: 746446
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5055190150870 |
| Fabrikantcode | CBI3402B |
| Artikelnummer | 746446 |
| Merk | 2-POWER |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Batterij/Accu |
| Compatibiliteit | Lenovo ThinkPad E520, E525, L410, L420, L421, L430, L510, L512, L520, L530, SL410, SL510, SL530, T410, T410i, T420, T420i, T430, T430i, T510, T510i, T520, T520i, T530, T530i, W510, W520, W530, W530i |
| Kleur van het product | Zwart |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 9000 mAh |
| Accu/Batterij voltage | 10.8 V |
| Aantal batterijcellen | 9 |
| Batterijcapaciteit | 97 Wh |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 75 |
| Diepte | 220 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 476 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 95 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
Overige specificaties |
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Compatibele producten | Lenovo ThinkPad T430, T430i |