2-Power Main Battery Pack - Batterij voor laptopcomputer
Lithiumion - 5200 mAh - voor Compaq Presario CQ40, CQ41, CQ45, CQ50, CQ60, CQ61, CQ70, CQ71
Artikelnummer: 744237
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5055190132975 |
| Fabrikantcode | CBI3038H |
| Artikelnummer | 744237 |
| Merk | 2-POWER |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Batterij/Accu |
| Kleur van het product | Zwart |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5200 mAh |
| Accu/Batterij voltage | 10.8 V |
| Aantal batterijcellen | 6 |
| Batterijcapaciteit | 56 Wh |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 53 |
| Diepte | 204 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Gewicht | 322 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 94 mm |
| Diepte verpakking | 247 mm |
| Hoogte verpakking | 47 mm |
Overige specificaties |
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Compatibele producten | Compaq Presario CQ40, CQ41, CQ50, CQ60, CQ61, CQ70, CQ71; HP G50, G60, G61, G70, G71, HDX X16-1000, HDX X16-1001, HDX X16-1005, HDX X16-1010, HDX X16-1025, HDX X16-1040, HDX X16-1044, HDX X16-1056, HDX X16-1060, HDX X16-1155, HDX X16-1160, HDX X16-1275 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84732990 |