NVIDIA Week bij AzertyNVIDIA Week bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 50*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

5M 2X MTP(F) 50/125 OM4 PA TR. 1 stk

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeDC5200
EAN8716065433142
Snoerlengte5 m
Type glasvezelOM4
Aansluiting 12x MPO
Aansluiting 22x MPO
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
4160658
219,00 180,99
(€ 219,00 incl. 21% btw) (€ 180,99 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig

Productspecificaties

Alle specificaties

Algemeen

Merk ACT
Artikelnummer 4160658
Fabrikantcode DC5200
EAN 8716065433142

Kenmerken

Snoerlengte 5 m
Aansluiting 1 2x MPO
Aansluiting 2 2x MPO
Aansluiting 1 type Vrouwelijk
Aansluiting 2 type Vrouwelijk
Type glasvezel OM4
Kleur van het product Violet
Full duplex Nee
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multimode
Verlies van insertion 0.2 dB
Reflectieverlies 20 dB
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Polariteit A
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C

Gewicht en omvang

Diameter van de kabel 6.8 mm
Gewicht 180 g

Verpakking

Aantal per verpakking 1 stuk(s)