Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

ACT - Verbindingskabel

MT-RJ/PC multi-mode (M) naar LC/PC multi-modus (M) - 2 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - afgeschermd, stijger - geel

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeRL9102
EAN8716065171129
Snoerlengte2 m
Aansluiting 2LC
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
479066
20,95 17,31
(€ 20,95 incl. 21% btw) (€ 17,31 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
8 stuk(s) voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkACT
Artikelnummer:479066
FabrikantcodeRL9102
EAN8716065171129
Kenmerken
Snoerlengte2 m
Aansluiting 2LC
Kleur van het productGeel
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter62.5/125 µm