Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

ACT - Verbindingskabel

MT-RJ/PC multi-mode (M) naar LC/PC multi-modus (M) - 5 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - opgestart - oranje

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeRL9105
EAN8716065171143
Snoerlengte5 m
Aansluiting 2LC
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
479270
24,25 20,04
(€ 24,25 incl. 21% btw) (€ 20,04 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkACT
Artikelnummer:479270
FabrikantcodeRL9105
EAN8716065171143
Kenmerken
Snoerlengte5 m
Aansluiting 2LC
Kleur van het productGeel
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter62.5/125 µm