Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

ACT - Verbindingskabel

LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 40 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

  • ACT - Verbindingskabel
Artikelnummer: 3940834
€ 55,95 (€ 46,24 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

2 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's RL9640
Ean's 8716065411379
Netwerkkabeltype
  • Verbindingskabel - OM3
Technologie
  • Glasvezel
Type glasvezel
  • Multi-modus
Materiaal van omhulsel
  • Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Vezelhoev.
  • 2
Diameter kern/plaatbedekking
  • 50 / 125 micron
Voorzieningen
  • Halogeenvrij, standaard IL, klieven met laserprecisie
Lengte
  • 40 m
Kleur
  • Aqua
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • -20 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 60 °C
Connectiviteit
Connector
  • 2 x LC/UPC multi-modus - male
Aansluiting (tweede uiteinde)
  • 2 x LC/UPC multi-modus - male

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Vaak samen gekocht: