Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

100Mb LAN - 100Base-FX - LC enkele modus - maximaal 15 km - voor P/N: OS6855-14, OS6855-14D, OS6855-U24, OS6855-U24D, OS6855-U24DL

  • Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Artikelnummer: 2660406
€ 205,08 (€ 169,49 excl. 21% BTW)
meer dan 10 werkdagen Bij geen enkele leverancier op voorraad. Je moet rekening houden met een levertijd van meer dan 10 werkdagen!

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

niet voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's ISFP-100-SM15
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor
  • P/N: OS6855-14, OS6855-14D, OS6855-U24, OS6855-U24D, OS6855-U24DL
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 100Base-FX - LC single-mode
Uitwisselbare slots
  • 1 x SFP (mini-GBIC)
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 100Base-FX
Protocol voor gegevenskoppeling
  • 100Mb LAN
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 100 Mbps
Max. overdrachtsafstand
  • 15 km

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.