Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Alcatel-Lucent Industrial - SFP+ transceivermodule

10 GigE - 10GBase-ER - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1550 nm

  • Alcatel-Lucent Industrial - SFP+ transceivermodule
Artikelnummer: 2660411
€ 4.738,46 (€ 3.916,08 excl. 21% BTW)
meer dan 10 werkdagen Bij geen enkele leverancier op voorraad. Je moet rekening houden met een levertijd van meer dan 10 werkdagen!

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

niet voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's ISFP-10G-ER
Type apparaat
  • SFP+ transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • -40 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 85 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 10GBase-ER - LC single-mode
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 10GBase-ER
Protocol voor gegevenskoppeling
  • 10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 10 Gbps
Optische golflengte
  • 1550 nm
Max. overdrachtsafstand
  • 40 km
Voorzieningen
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Conformiteitsnormen
  • IEEE 802.3ae

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.