Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Gigabit Ethernet - 100Base-BX-U - LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

  • Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Artikelnummer: 2660454
€ 143,98 (€ 118,99 excl. 21% BTW)
meer dan 10 werkdagen Bij geen enkele leverancier op voorraad. Je moet rekening houden met een levertijd van meer dan 10 werkdagen!

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

niet voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's SFP-100-BXLC-U
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Diversen
Conformiteitsnormen
  • MSA
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • 0 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 70 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 100Base-BX-U - LC single-mode
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 100Base-BX-U
Protocol voor gegevenskoppeling
  • Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 100 Mbps
Optische golflengte
  • 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Max. overdrachtsafstand
  • 20 km
Voorzieningen
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Conformiteitsnormen
  • IEEE 802.3ah

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.