Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Alcatel-Lucent Industrial - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE - 1000Base-BX10-D - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm

  • Alcatel-Lucent Industrial - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Artikelnummer: 3206309
€ 729,57 (€ 602,95 excl. 21% BTW)
meer dan 10 werkdagen Bij geen enkele leverancier op voorraad. Je moet rekening houden met een levertijd van meer dan 10 werkdagen!

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

niet voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's ISFP-GIG-BX-D
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Diversen
Conformiteitsnormen
  • MSA
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • -40 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 85 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 1000Base-BX10-D - LC single-mode
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 1000Base-BX10-D
Protocol voor gegevenskoppeling
  • GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 1 Gbps
Optische golflengte
  • 1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Max. overdrachtsafstand
  • 10 km
Voorzieningen
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Conformiteitsnormen
  • IEEE 802.3ah

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.