AllThingsTalk by ALSO WP+ LoRa Gateway (Multitech LoRa Gateway) - Gateway
100Mb LAN, Bluetooth 4.1 - Wi-Fi, Bluetooth, LoRaWAN - HSPA+ 850900170019002100
Artikelnummer: 4191286
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5407007930043 |
| Fabrikantcode | 102S-LOR01-WPLG007-01 |
| Artikelnummer | 4191286 |
| Merk | 1000GRADEN |
| Link naar fabrikant |
Design |
| Kleur van het product | Blauw |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP30 |
Prestatie |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 400 MHz |
| Flash memory | 256 MB |
Netwerk |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 |
| Wifi | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Energie |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Spanning | 9 V |
| Output current | 1.7 A |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 107.4 |
| Hoogte | 42.8 mm |
| Diepte | 161.3 mm |
| Gewicht | 450 g |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 90 procent |