Apple iPad (2021) 10,2 inch 256 GB Wi-Fi Zilver
Artikelnummer: 4803653
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0194252516669 |
| Fabrikantcode | MK2P3FD/A |
| Artikelnummer | 4803653 |
| Merk | APPLE |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 10.2 " |
| Soort paneel | IPS |
| Resolutie | 2160 x 1620 Pixels |
| Display technologie | LED |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 500 cd/m2 |
| Touch screen type | Capacitief |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
Processor |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple |
| Processormodel | A13 |
| Coprocessor | Ja |
| Model coprocessor | Neural Engine |
Opslagmedia |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Opslagmedia | Flash |
Audio |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
Camera |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 2.4 |
| Digitale zoom | 5 x |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Video recording | Ja |
| Video-opname modi | 1080p,720p |
| Video capturing speed | 120 fps |
| Video stabilizer | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2.4 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Geotagging | Ja |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| AirPlay | Ja |
Poorten & interfaces |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Dockingconnector soort | Apple Lightning,Apple Smart Connector |
Telefoonfuncties |
| Voice call | Ja |
| Video call | Ja |
Design |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Zilver |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
Prestatie |
| Locatie positie | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| iBeacon | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Barometer | Ja |
Beveiliging |
| Vingerafdruklezer | Ja |
Software |
| Platform | iPadOS |
| Inclusief besturingssysteem | iPadOS 15 |
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Meegeleverde software | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips, Translate, TV, Voice Memos |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Education x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 IoT Enterprise,Windows 11 x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Pro x64,Windows 10 Education,Windows 10 x64,Windows 11 |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 10.15.3 Catalina,Mac OS X 11.0 Big Sur |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 32.4 Wh |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 10 uur |
Energie |
| AC-adapter, vermogen | 20 W |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | Kwik,PVC/BFR,Beryllium |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 174.1 |
| Diepte | 7.5 mm |
| Hoogte | 250.6 mm |
| Gewicht | 487 g |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | Lightning |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |