Apple Ipad Air (2025) 13 Inch 256GB Wi-Fi + 5G Paars
Artikelnummer: 9226231
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Met 5G-connectiviteit ben je altijd en overal online, zelfs zonder Wi-Fi-netwerk.
- Het 13-inch Liquid Retina-display biedt een helder en scherp beeld.
- De M3-chip zorgt voor snelle en efficiënte prestaties.
- De opslagcapaciteit van 256GB is niet uitbreidbaar.
Productomschrijving
De Apple iPad Air M3 13" Wi-Fi + 5G met 256GB opslag combineert kracht en veelzijdigheid in een slank en licht ontwerp. Uitgerust met de geavanceerde M3-chip levert deze iPad indrukwekkende prestaties voor zowel creatieve als productieve taken. Het 13-inch Liquid Retina-display met een resolutie van 2732 x 2048 pixels en een helderheid tot 600 cd/m² zorgt voor levendige kleuren en scherpe details, ideaal voor het bewerken van foto's, video's of het streamen van content. Met 8GB RAM en 256GB opslagruimte biedt deze iPad voldoende capaciteit voor multitasking en het opslaan van grote bestanden. De ondersteuning voor Apple Pencil Pro en Magic Keyboard maakt het apparaat geschikt voor zowel professioneel gebruik als ontspanning. Dankzij de 5G-connectiviteit blijf je overal verbonden, zelfs zonder Wi-Fi. De iPad Air draait op iPadOS 18, dat geoptimaliseerd is voor de krachtige hardware en nieuwe AI-functies introduceert die het dagelijkse gebruik vereenvoudigen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | MCJ84TY/A |
| Artikelnummer | 9226231 |
| Merk | APPLE |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 13 " |
| Soort paneel | IPS |
| Resolutie | 2732 x 2048 Pixels |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Vloeibaar netvlies |
| Display technologie | LED |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 600 cd/m2 |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Gelamineerd scherm | Ja |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Videospiegeling | Ja |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 4:3 |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Antireflecterende coating | Ja |
Processor |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processorgeneratie | Apple M 3rd Gen |
| Processormodel | M3 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Coprocessor | Ja |
| Model coprocessor | Neural Engine |
| Coprocessor-kernen | 16 |
Geheugen |
| Intern geheugen | 8 GB |
Opslagmedia |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Opslagmedia | Flash |
Grafisch |
| Grafische adapter-familie | Apple |
| Grafische adapter cores | 9 |
| Versnelling van straaltracering | Ja |
Audio |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoonstanden | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Dolby technologieën | Dolby Digital Plus,Dolby Digital,Dolby Atmos |
Camera |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1.8 |
| Achtercamera lenselementen | 5-elementlens |
| Materiaal lenskap | Saffierkristal |
| Digitale zoom | 5 x |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Panorama | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Smart HDR 4 |
| Cinematische videostabilisatie | Ja |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Video recording | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,3840x2160@30fps,3840x2160@25fps,1920x1080@60fps,1920x1080@25fps,3840x2160@60fps,1920x1080@120fps,1920x1080@240fps,3840x2160@24fps |
| Video-opname modi | 1080p,2160p,720p |
| Video capturing speed | 240 fps |
| Camera voorzijde | Ja |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Lenscorrectie | Ja |
| Schermflitser | Ja |
| Geotagging | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Burst-modus | Ja |
| Slow motion-modus | Ja |
| Center Stage | Ja |
| Afspeelzoom | Ja |
| Ondersteunde beeldformaten voor camera's | HEIF, JPEG |
| Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera | Ja |
| Ondersteunde cameravideo-indelingen | H.264, HEVC |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 5G-standaard | Sub6,NR |
| 4G standaard | TD-LTE & FDD-LTE |
| 3G standaarden | DC-HSDPA,HSPA+,UMTS,HSPA |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| MIMO | Ja |
| AirPlay | Ja |
| SIM card type | eSIM |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Nee |
| Dockingconnector soort | Apple Smart Connector,Magnetisch |
Telefoonfuncties |
| Voice call | Ja |
| Video call | Ja |
| Ruimtelijke audio | Ja |
Design |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Paars |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
Prestatie |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| iBeacon | Ja |
| Toegankelijkheidsfuncties | AssistiveTouch, Audio Descriptions, Gesloten ondertiteling (voor doven en slechthorenden), Live Captions, Vergrootglas, Real-time tekst (RTT), Siri en dicteren, Gesproken inhoud, Subtitles, Switch Control, Type to Siri, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
| Wi-Fi positionering | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Barometer | Ja |
| Scherm delen | Ja |
Beveiliging |
| Vingerafdruklezer | Ja |
Software |
| Platform | iPadOS |
| Inclusief besturingssysteem | iPadOS 18 |
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Meegeleverde software | App Store, Books, Calculator, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Freeform, Health, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Passwords, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Stocks, Tips, Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Apple Intelligence | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Education x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 IoT Enterprise,Windows 11 x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 11 Home,Windows 10 Education,Windows 10 x64,Windows 11 Enterprise x64,Windows 11 Pro,Windows 11 |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 Ventura,Mac OS X 14.0 Sonoma,Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 10.15.3 Catalina,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 11.0 Big Sur |
Processor speciale functies |
| Videocoderingsengine | Ja |
| Videodecoderingsengine | Ja |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 36.59 Wh |
| Continue video-afspeeltijd | 10 uur |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 10 uur |
Energie |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 15 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
Duurzaamheid |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 4320 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | Arsenicum,Kwik,PVC/BFR |
Mediaformaten |
| Ondersteund audioformaat | AAC,ALAC,FLAC,MP3 |
| Ondersteund beeldformaat | GIF,TIFF,JPG |
| Ondersteunde videoformaten | H.264,ProRes,AV1,HEVC |
| Ondersteunde documentformaten | PDF,ICS,Sleutel,PPT,Pages,USDZ,VCF,Nummers,PPTX,DOC,TXT,XLS,RTF,DOCX,HTM,HTML,XLSX |
| Ondersteunde archief formats | Zip |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 214.9 |
| Diepte | 6.1 mm |
| Hoogte | 280.6 mm |
| Gewicht | 617 g |
| Breedte verpakking | 227 mm |
| Diepte verpakking | 295 mm |
| Hoogte verpakking | 33 mm |
| Gewicht verpakking | 975 g |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
Brand-specifieke functies |
| Merkspecifieke technologieën | True Tone, Brede kleur (P3) |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |