Apple MacBook Air (2025) 15.3 inch - 24 GB, 10-core GPU, 512 GB, QWERTY, Midnight
M4
Artikelnummer: 9232927
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Krachtige M4-chip met 10-core GPU en 24 GB werkgeheugen.
- Volledig stil dankzij het passieve koelsysteem.
- Groot 15,3-inch Liquid Retina-display in een dunne behuizing.
- Beperkt aantal poorten (2x Thunderbolt 4) vergeleken met Pro-modellen.
Productomschrijving
De Apple MacBook Air (2025) is uitgerust met de M4-chip, voorzien van een 10-core CPU en een 10-core GPU. Dit model beschikt over een verhoogd centraal geheugen van 24 GB en een SSD-opslagcapaciteit van 512 GB. Het 15,3-inch Liquid Retina-display heeft een resolutie van 2880 x 1864 pixels en een helderheid van 500 nits. De laptop is uitgevoerd in de kleur Midnight, heeft een ventilatorloos ontwerp voor een stille werking en weegt 1,51 kg. De batterijduur bedraagt tot 18 uur. Voor connectiviteit zijn twee Thunderbolt 4-poorten, een MagSafe 3-poort en een 3,5 mm koptelefoonaansluiting aanwezig. Het systeem draait op macOS Sequoia en ondersteunt Apple Intelligence via de 16-core Neural Engine.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0195949892684 |
| Fabrikantcode | MC6L4N/A |
| Artikelnummer | 9232927 |
| Merk | APPLE |
| Link naar fabrikant |
Design |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Marineblauw |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Introductie jaar | 2025 |
| Introductie maand | Maart |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 15.3 " |
| Resolutie | 2880 x 1864 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Vloeibaar netvlies |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 500 cd/m2 |
| Pixeldichtheid | 224 ppi |
| True Tone-technologie | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),Dolby Vision |
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 2 |
Processor |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processorgeneratie | Apple M 4th Gen |
| Processormodel | M4 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Efficiënte kernen | 6 |
| Model coprocessor | Neural Engine |
| Coprocessor-kernen | 16 |
Geheugen |
| Intern geheugen | 24 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Grafisch |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | Apple |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Apple |
| On-board graphics adapter model | Apple GPU |
| Ingebouwde grafische adapterkernen | 10 |
| 4K-ondersteuning | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter 6K-ondersteuning | Ja |
| Versnelling van straaltracering | Ja |
| Geheugen bandbreedte (max) | 120 GB/s |
Audio |
| Ruimtelijke audio | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 6 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Microfoonstanden | Voice Isolation, Wide Spectrum |
Camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
Poorten & interfaces |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Basisstationaansluiting | Ja |
| Charging port type | MagSafe 3 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
Prestatie |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
Toetsenbord |
| Aanwijsapparaat | Trackpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Drukgevoelig trackpad | Ja |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | macOS Sequoia |
| Apple Intelligence | Ja |
| Voorgeïnstalleerde software | App Store, Books, Calendar, Contacts, FaceTime, Find My, Freeform, GarageBand, Home, iMovie, iPhone Mirroring, Keynote, Mail, Maps, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Passwords, Photo Booth, Photos, Podcasts, Preview, QuickTime Player, Reminders, Safari, Shortcuts, Stocks, Time Machine, Tips, TV, Voice Memos, Weather |
Processor speciale functies |
| Videocoderingsengine | Ja |
| Videodecoderingsengine | Ja |
Brand-specifieke functies |
| Merkspecifieke technologieën | Brede kleur (P3) |
| Toegankelijkheidsfuncties | Increase Contrast, Live Captions, Reduce Motion, Siri en dicteren, Switch Control, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 66.5 Wh |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 15 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 18 uur |
| Snel opladen | Ja |
Energie |
| AC-adapter, vermogen | 35 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 70 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 35 W |
Beveiliging |
| Vingerafdruklezer | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Maximale verschepingshoogte | 10500 m |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | Arsenicum,Kwik,PVC/BFR |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 1510 g |
| Breedte | 340.4 |
| Diepte | 237.6 mm |
| Hoogte | 11.5 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 712 mm |
| Diepte verpakking | 384.5 mm |
| Hoogte verpakking | 280.1 mm |
| Gewicht verpakking | 2660 g |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C to MagSafe 3 |
Overige specificaties |
| Ondersteunde videoformaten | H.264,ProRes,AV1,HEVC,ProRes RAW |
| Garantieperiode | 1 Jaar |