ASROCK Rack X470D4U - Moederbord
Micro-ATX - Socket AM4 - AMD X470 - USB 3.2 (Gen 1) - VGA (D-Sub)
Artikelnummer: 3975696
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Dit moederbord ondersteunt Ryzen PRO en Ryzen 2e and 3e generatie processoren. Het ondersteunt 4x DDR4 ECC and non-ECC UDIMM, maximaal 128 GB.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4717677337679 |
| Fabrikantcode | X470D4U |
| Artikelnummer | 3975696 |
| Merk | ASROCK |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM4 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 2000 Series,AMD Ryzen 3000 Series |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Supported memory clock speeds | 2133,2400,2666,2933,3200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| On-board graphics adapter geheugen | 16 MB |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2500 |
Interne aansluitingen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 8 |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 6 |
| TPM connector | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Seriële poort(en) | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Intel® I210-AT,Realtek RTL8211E |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | micro ATX |
| Chipset moederbord | AMD X470 |
| PC gezondheids monitor | Temperatuur,Spanning,Ventilator |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 10 (x64), UBuntu 16.04.4 (x64), RedHat Enterprise Linux Server 7.3 (x64) / 7.4 (x64) |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 16 Mbit |
| ACPI version | 2.0 |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 2.8 |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Technische details |
| Gewicht | 975 g |
| Hoogte | 80 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 244 |
| Diepte | 244 mm |
Overige specificaties |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Ondersteunende UDIMM module capaciteit | 8GB,16GB,32GB |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Aantal DIMM sloten | 4 |