ASROCK X870E Taichi - Moederbord
A-keuze
Artikelnummer: 9519579
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Geleverd met een Wi-Fi 7 module.
- 4 DDR5 DIMM sloten.
- USB 4 poorten.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden onder het herroepingsrecht. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken:
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegevenOriginele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | 90-MXBP90-A0UAYZ A-keuze |
| Artikelnummer | 9519579 |
| Merk | ASROCK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
| ABC-keuze | A-keuze |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 8000 Series,AMD Ryzen 7000 Series,AMD Ryzen 9000 Series |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 8200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| HDCP | Ja |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 6 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,2.5 Gigabit Ethernet,5 Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Realtek RTL8126 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | Verlengd ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD X870E |
| Audiochip | Realtek ALC4082 |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 x64,Windows 10 x64 |
| Certificering | - FCC, CE - ErP/EuP ready |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 2 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 267 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Antenne inbegrepen | Ja |