ASSMANN - Seriële verlengkabel
DB-9 (V) naar DB-9 (M) - 10 m - gevormd, duimschroeven - beige
Artikelnummer: 945014
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4016032301493 |
| Fabrikantcode | AK-610203-100-E |
| Artikelnummer | 945014 |
| Merk | DIGITUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Kleur van het product | Beige |
| Snoerlengte | 10 m |
| Aansluiting 1 | D-Sub9 |
| Aansluiting 2 | D-Sub9 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| AWG draad omvang | 28 |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Land van herkomst | China |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Gewicht verpakking | 455 g |
| Verpakkingsvolume | 2916 cm³ |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Code UK-handelstarief | 85444290 |