Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

DIGITUS DN-81011 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm

  • DIGITUS DN-81011 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Artikelnummer: 2397543
€ 45,98 (€ 38,00 excl. 21% BTW)
meer dan 10 werkdagen Bij geen enkele leverancier op voorraad. Je moet rekening houden met een levertijd van meer dan 10 werkdagen!

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

niet voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's DN-81011
Ean's 4016032307587
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Diversen
Conformiteitsnormen
  • Plug and Play, Laser Class 1, EN 60825-1, MSA
Garantie van de fabrikant
Service & Support
  • Beperkte garantie - 15 jaar
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • -40 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 85 °C
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode female
Uitwisselbare slots
  • 1 x SFP (mini-GBIC)
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 1000Base-LX
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 1.25 Gbps
Optische golflengte
  • 1310 nm
Max. overdrachtsafstand
  • 20 km
Voorzieningen
  • Modulevervanging zonder uitschakelen
Conformiteitsnormen
  • IEEE 802.3z

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.