Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

DIGITUS DN-81200 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

10 GigE - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm

  • DIGITUS DN-81200 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Artikelnummer: 2397552
€ 39,00 (€ 32,23 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

5 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's DN-81200
Ean's 4016032324133
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Diversen
Conformiteitsnormen
  • Plug and Play, Laser Class 1, EN 60825-1, MSA
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x 10Gb Ethernet - LC multi-mode female x 2
Uitwisselbare slots
  • 1 x SFP (mini-GBIC)
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
  • 10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 10 Gbps
Optische golflengte
  • 850 nm
Max. overdrachtsafstand
  • 300 m
Voorzieningen
  • Modulevervanging zonder uitschakelen, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Conformiteitsnormen
  • IEEE 802.3ae

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.