Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

ASSMANN - Verbindingskabel

E2000/APC enkele modus (M) naar E2000/APC enkele modus (M) - 25 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - geel

  • ASSMANN - Verbindingskabel
  • ASSMANN - Verbindingskabel
  • ASSMANN - Verbindingskabel
Artikelnummer: 3108362
€ 203,60 (€ 168,26 excl. 21% BTW)
10+ werkdagen

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

niet voorradig
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's AL-9E2000-25I-DM
Ean's 4016032360599
Netwerkkabeltype
  • Verbindingskabel - OS2
Technologie
  • Glasvezel
Type glasvezel
  • Enkelvoudige modus
Materiaal van omhulsel
  • Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Vezelhoev.
  • 2
Diameter kern/plaatbedekking
  • 9/125 micron
Voorzieningen
  • Keramisch verbindingsstuk, Angled Physical Contact (APC)
Lengte
  • 25 m
Kleur
  • Geel
Connectiviteit
Connector
  • 2 x E2000/APC enkele modus - male
Aansluiting (tweede uiteinde)
  • 2 x E2000/APC enkele modus - male

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.