ASUS PRIME RTX 5060 Ti 16GB OC Edition - Videokaart
A-keuze
Artikelnummer: 9511144
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Ondersteuning voor DLSS 4 en ray tracing zorgt voor realistische graphics en soepele prestaties.
- Boostklok tot 2647 MHz biedt voldoende kracht voor moderne games in 1080p en 1440p.
- 16GB GDDR7-geheugen biedt extra ruimte voor textures en toekomstige games.
- Efficiënte drievoudige ventilatie zorgt voor stille en koele werking.
- De 128-bit geheugeninterface beperkt de impact van het ruime geheugen bij zware game instellingen.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden binnen de tevredenheidsgarantie. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Originele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | 90YV0MH2-M0NA00 A-keuze |
| Artikelnummer | 9511144 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Vakantiegeld |
| ABC-keuze | A-keuze |
Processor |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| CUDA cores | 4608 |
| Processor boost clock speed | 2617 MHz |
| Processorfrequentie (OC-modus) | 2647 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Stream processors | 4 |
| Maximum displays per videocard | 4 |
Geheugen |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Overdrachtssnelheid | 28 Gbit/s |
Poorten & interfaces |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| HDMI versie | 2.1b |
| DisplayPort versie | 2.1b |
Prestatie |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| Dual Link DVI | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NPU-prestaties tot | 772 TOPs |
Design |
| Type koeling | Actief |
| Koeltechniek | ASUS Axial-tech |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Aantal sloten | 2.5 |
| SFF-klaar | Ja |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
Energie |
| Minimum system power voorraad | 550 W |
| Extra geleverde power connectors | 1x 8-pin |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Ja |
Gewicht en omvang |
| Lengte | 304 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoogte | 120 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 405 mm |
| Diepte verpakking | 233 mm |
| Hoogte verpakking | 88.5 mm |
| Gewicht verpakking | 1485 g |
| Type verpakking | Doos |
Technische details |
| Gewicht | 898 g |



