ASUS ProArt Display PA248QV - LCD-Monitor
24" - 16:10 - IPS - WUXGA - 1920x1200 - ProArt Palette - Ergonomic Stand
Artikelnummer: 4195307
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De Asus ProArt Display PA248QV is een 24,1-inch monitor die is ontworpen om te voldoen aan de behoeften van creatieve professionals, van foto- en videobewerking tot grafisch ontwerp. De ProArt Display PA248QV is in de fabriek gekalibreerd en Calman Verified om uitstekende kleurnauwkeurigheid te leveren (∆E <2). Het biedt ook industriestandaard 100% sRGB / 100% Rec. 709 kleurruimtedekking. Met ASUS-exclusieve functies, zoals ProArt Preset en ProArt Palette met zesassige kleur-, zwartniveau- en helderheidsaanpassingen, maakt de PA248QV het gemakkelijk om de exacte look die u wenst, snel, gemakkelijk en nauwkeurig te bereiken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718017603393 |
| Fabrikantcode | 90LM05K1-B01370 |
| Artikelnummer | 4195307 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 24.1 " |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Display technologie | LED |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m2 |
| Responstijd | 5 ms |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Ondersteunde grafische resoluties | 800 x 600 (SVGA),640 x 480 (VGA),720 x 400,832 x 624,1920 x 1200 (WUXGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1280 x 800 (WXGA),1152 x 864 (XGA+),720 x 480,1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),720 x 576,1440 x 900 (WXGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 960,1024 x 768 (XGA),1280 x 768 (WXGA) |
| Ondersteunde video-modi | 1080p,576p,720p,480p |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | SmartContrast |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal | 178 ° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Pixel pitch | 0,27 x 0,27 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 518.4 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 324 mm |
| Grootte beeld (diagonaal) | 611.3 mm |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 105 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 49 - 75 Hz |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
Prestatie |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde camera | Nee |
Design |
| Markt positionering | Grafisch ontwerp |
| Kleur van het product | Zwart |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Voetenkleur | Zwart |
Poorten & interfaces |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Audio-ingangen | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
Ergonomie |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 130 mm |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -90 - 90 ° |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -90 - 90 ° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 35 ° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees,Traditioneel Chinees,Tsjechisch,Duits,Nederlands,Engels,Spaans,Frans,Indonesisch,Italiaans,Japans,Koreaans,Pools,Portugees,Russisch,Thais,Turks,Roemeens,Kroatisch,Hongaars |
| Aantal On Screen Display-talen | 21 |
| LED-indicatoren | Ja |
Energie |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 28 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 28.2 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 387772 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Gewicht en omvang |
| Breedte apparaat (met standaard) | 533 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 211 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 505 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6100 g |
| Breedte ( zonder voet ) | 533 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 47 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 360 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3900 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 649 mm |
| Diepte verpakking | 192 mm |
| Hoogte verpakking | 474 mm |
| Gewicht verpakking | 8300 g |
Inhoud van de verpakking |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
Overige specificaties |
| Certificering | UL/cUL, FCC, ICES-3, CB, ErP, WEEE, TUV-GS, TUV-Ergo, ISO 9241-307, UkrSEPRO, CU, CCC, CEL, BSMI, RCM, MEPS, VCCI, PSE, PC Recycle, J-MOSS, KC, KCC, e-Standby, Energy Star 8.0, TCO |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |