be quiet! Shadow Wings 2 - Ventilator
120mm - 38.5 cfm - 1100 rpm - 15.7 dBA - 3-pin - zwart
Artikelnummer: 3770182
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Fluisterstille werking tot 15,7 dB(A)
- Veilige en eenvoudige installatie dankzij drukpennen.
- Ventilatorbladen zorgen voor een geoptimaliseerde luchtstroom.
- Anti-vibratie montagesysteem voorkomt overdracht van trillingen.
Productomschrijving
De Shadow Wings 2 van be quiet! is een 120mm koeler voor de PC behuizing. De fan zorgt voor een goede koeling en heeft een maximale geluidsontwikkeling van 15.7 dB(A) bij een toerental van 1100 rpm.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4260052186862 |
| Fabrikantcode | BL084 |
| Artikelnummer | 3770182 |
| Merk | BE QUIET! |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1100 RPM |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 15.7 dB |
| Maximum luchtstroom | 38.5 cfm |
| Luchtstroom | 65 m³/uur |
| Maximum luchtdruk | 0.82 mmH2O |
| Type lager | Ventilatorlager |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Fan connector | 3-pin |
| Certificering | CE, TÜV, UL |
Energie |
| Netvoeding | 1.44 W |
| Spanning | 6 - 12 V |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Veiligheidsstroomsterkte | 0.12 Ah |
| Nominale netspanning | 0.12 A |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 131 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Snoerlengte | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Hoogte verpakking | 28 mm |
| Gewicht verpakking | 152 g |
Overige specificaties |
| Land van herkomst | China |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 410 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 10460 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |