• Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

C2G/Legrand LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel

SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 15 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

Belangrijke specificaties
Fabrikantcode85537
EAN0757120855378
Snoerlengte15 m
Soort kabelOFNR
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
Materiaal buitenmantelPolyvinyl chloride (PVC)
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
2385290
38,41 31,74
(€ 38,41 incl. 21% btw) (€ 31,74 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkC2G
Artikelnummer:2385290
Fabrikantcode85537
EAN0757120855378
Kenmerken
Snoerlengte15 m
Soort kabelOFNR
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Kleur van het productTurkoois
Full duplexJa
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Materiaal buitenmantelPolyvinyl chloride (PVC)
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 70 °C