• Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

C2G/Legrand SC-ST 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Verbindingskabel

SC multimodus (M) naar ST multimodus (M) - 15 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - halogeenvrij - oranje

Belangrijke specificaties
Fabrikantcode85456
EAN0757120854562
Snoerlengte15 m
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2ST
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
2385236
27,52 22,74
(€ 27,52 incl. 21% btw) (€ 22,74 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkC2G
Artikelnummer:2385236
Fabrikantcode85456
EAN0757120854562
Kenmerken
Snoerlengte15 m
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2ST
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Kleur van het productOranje
Full duplexJa
Kern diameter62.5 µm
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Ondersteunde golflengten850 nm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 70 °C