Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel

SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

  • C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel
  • C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel
  • C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel
  • C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel
  • C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel
Artikelnummer: 681510
€ 27,57 (€ 22,79 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

24 stuks voorradig
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's 85532
Ean's 757120855323, 0757120855323
Lengte
  • 2 m
Kleur
  • Aqua
Kleurcategorie
  • Blauw
Netwerkkabeltype
  • Netwerkkabel - OM3
Technologie
  • Glasvezel
Materiaal van omhulsel
  • Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Voorzieningen
  • Halogeenvrij
Type glasvezel
  • Multi-modus
Diameter kern/plaatbedekking
  • 50 / 125 micron
Vezelhoev.
  • 2
Diversen
Conformiteitsnormen
  • TIA/EIA-455-171A
Garantie van de fabrikant
Service & Support
  • Levenslange beperkte garantie
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • -20 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 70 °C
Connectiviteit
Aansluitingen
  • 2 x SC multimodus - male
Aansluitingen (andere kant)
  • 2 x LC multi-modus - male
Connector
  • 2 x SC multimodus - male
Aansluiting (tweede uiteinde)
  • 2 x LC multi-modus - male

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.