Canon i-SENSYS MF461dw - Multifunctionele printer
ZW - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (origineel) - A4Legal (doorsnede) - maximaal 36 ppm LED - maximaal 58.8 ppm (printend) - 250 vellen - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)
Artikelnummer: 5908713
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4549292221299 |
| Fabrikantcode | 5951C020 |
| Artikelnummer | 5908713 |
| Merk | CANON |
| Link naar fabrikant |
Printsnelheid |
| Printtechnologie | Laser |
| Printen | Zwart-wit afdrukken |
| Duplex printen | Ja |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 dpi |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 36 ppm |
| Opwarmtijd | 14 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 5 s |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
Kopiëren |
| Kopiëren | Zwart-wit kopiëren |
| Dubbelzijdig kopiëren | Ja |
| Modus voor dubbelzijdig kopiëren | Auto |
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 dpi |
| Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal) | 6.1 s |
| Maximaal aantal kopieën | 999 kopieën |
| Kopieën vergroten/verkleinen | 25 - 400 procent |
| N-in-1 kopieerfunctie | Ja |
| N-in-1 copy function (N=) | 2,4 |
| Kopieerfunctie voor identiteitsbewijzen | Ja |
Scannen |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Duplex scannen | Ja |
| Optische scanresolutie | 600 x 600 dpi |
| Soort scanner | ADF-scanner |
| Scan naar | PC,Cloud,E-mail,FTP,USB |
| Kleurdiepte invoer | 24 Bit |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Grijsniveaus | 256 |
| Scanner-drivers | TWAIN,WIA,ICA |
Faxen |
| Faxen | Nee |
Kenmerken |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 80000 pagina's per maand |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 750 - 4000 pagina's per maand |
| Duplex functies | Printen,Scannen,Kopiëren |
| Aantal printcartridges | 1 |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginabeschrijving talen | PCL 5e,PCL 6,PostScript 3,UFRII |
Invoer- & uitvoercapaciteit |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale invoercapaciteit | 250 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 100 vel |
| Maximum invoercapaciteit | 900 vel |
Papier |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen,Normaal papier,Briefkaart,Labels,Dun papier,Gerecycled papier,Zwaar papier |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4,A6,A5 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Letter,Executive,Statement,Oficio,Legal |
| Afmetingen enveloppen | Com-10,DL,C5,Monarch |
| Aangepaste mediabreedte | 105 - 215,9 mm |
| Aangepaste medialengte | 128 - 355,6 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 120 g/m² |
| Multifunctionele lade papiergewicht | 60 - 199 g/m² |
Poorten & interfaces |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
Netwerk |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP,WPA2-PSK,WPA-PSK,128-bit WEP,WPA2-AES,WPA2-TKIP,WPA-AES,WPA-TKIP,WPA2-EAP,WPA-EAP |
| Beheerprotocollen | SNMPv1, SNMPv3 |
| Mobiele printing technologieën | Canon PRINT Business,Mopria Print Service,Apple AirPrint |
Prestatie |
| Intern geheugen | 1024 |
| Interne opslagcapaciteit | 4 GB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
Design |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Soort bediening | Touch |
Energie |
| Vermogensverbruik (max) | 1280 W |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 480 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 8 W |
| Slaapstand | 0.9 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.31 kWh/week |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 Ventura,Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 10.15.3 Catalina,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 11.0 Big Sur,Mac OS X 10.9 Mavericks,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.7.5 Lion,Mac OS X 10.2 Jaguar,Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.4 Tijger,Mac OS X 10.3 Panther,Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012,Windows Server 2019,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2022,Windows Server 2016 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 420 |
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 375 mm |
| Gewicht | 16300 g |