• azerty/check In-house assemblage
  • azerty/check Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • azerty/check Eigen technische dienst
  • azerty/check Vragen? Stuur een appje

Cisco - SFP+ transceivermodule

10GbE - 10GBase-LR - LCPC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Catalyst ESS9300, Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010

Artikelnummer: 132569
(€ 903,53 excl. 21% btw)
timer 2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
12 stuk(s) voorradig
  • azerty/check Gratis retour bij defect binnen de garantie *
  • azerty/check Particulier minimaal 2 jaar garantie
  • azerty/check Advies nodig?  Plan hier een gratis gesprek
Belangrijke specificaties
Fabrikantcode SFP-10G-LR=
EAN 0882658167126
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Bekijk alle specificaties

Productspecificaties

Algemeen

Merk CISCO
Artikelnummer 132569
Fabrikantcode SFP-10G-LR=
EAN 0882658167126

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad

Prestatie

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm

Design

Land van herkomst China

Energie

Stroomverbruik (typisch) 1 W

Beheerfuncties

Hot-swap Ja

Gewicht en omvang

Breedte 13.4 mm
Diepte 56.5 mm
Hoogte 8.5 mm
Gewicht 75 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Verpakking

Breedte verpakking 143 mm
Diepte verpakking 158.75 mm
Hoogte verpakking 44.45 mm
Gewicht verpakking 90.7 g

Technische details

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85176990

Logistieke gegevens

Aantal per verpakking 1 stuk(s)
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85176990

Overige specificaties

Interface SFP
Fiber type SMF
incl. 21% BTW
loader
Bezig met laden...