Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Cisco 819 Non-Hardened Secure Multi-Mode 4G LTE M2M Integrated Services Router with Wi-Fi - Router

WWAN - 4-poorts switch

  • Cisco 819 Non-Hardened Secure Multi-Mode 4G LTE M2M Integrated Services Router with Wi-Fi - Router
Artikelnummer: 933030
€ 1.648,02 (€ 1.362,00 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

1 stuks voorradig
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's C819GW-LTE-GA-EK9
Ean's 0882658823527
Type apparaat
  • Router - 4-poorts switch (geïntegreerd)
Type bijvoegsel
  • Desktop
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
  • Ethernet, Fast Ethernet
Capaciteit
  • VLAN's ondersteund: 16
  • IPSec-tunnels: 20
Netwerk-/transportprotocol
  • L2TP, RSVP, FTP, DHCP, DNS, L2TPv3, DDNS, RTP
Routingprotocol
  • OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, VRRP, NHRP, IGMPv3, GRE, PBR (Policy Based Routing), WCCP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD)
Protocol voor beheer op afstand
  • Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH, CLI
Encryptie-algoritme
  • DES, drievoudige DES-codering, SSL, PKI, 128-bits AES, 192-bits AES, 256-bits AES
Authentificatiemethode
  • RADIUS, TACACS+
Voorzieningen
  • NAT-ondersteuning, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), DiffServ-ondersteuning, MAC adresfiltering, IPv6-ondersteuning, Low-latency queuing (LLQ), Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ), Weighted Fair Queuing (WFQ), Spanning Tree Protocol (STP)-ondersteuning, Virtual Route Redundancy Protocol (VRRP)-ondersteuning, Access Control List (ACL)-ondersteuning, Quality of Service (QoS), Link Fragmentation and Interleaving (LFI), Dynamic Multipoint VPN (DMVPN), Virtual Route Forwarding-Lite (VRF-Lite), DNS proxy, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), IPv4-ondersteuning, 2T3R MIMO-technologie, Hot Standby Router Protocol (HSRP) ondersteuning, Management Information Base (MIB), Class of Service (CoS), 802.1x authenticatie, DiffServ Code Point (DSCP)-ondersteuning, Storm Control
Conformiteitsnormen
  • IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN55022, ICES-003, EN 61000-3-3, EN55024, CISPR 22, EN 61000-6-1, EN 301.489.1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, FCC, EN 61000-4-11, FCC CFR47 Part 15, EN300-386, UL 60950-1 Second Edition, EN 301.489.7, EN 301.489.24, EN 301.511, BSMI CNS 13438, EN 301.908, VCCI V-3, CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition
RAM
  • 1 GB (geïnstalleerd) / 1 GB (max.)
Flashgeheugen
  • 1 GB (geïnstalleerd) / 1 GB (max.)
Statuslampjes
  • Systeem, actief, WLAN, WAN, 3G, 4G, GPS
Communicatie
Type
  • Draadloze mobiele modem
Mobiele protocol
  • GSM, GPRS, UMTS, EDGE, HSPA+, LTE, DC-HSPA+
Max. overdrachtsnelheid
  • 100 Mbps
Afmetingen & gewicht
Breedte
  • 19.6 cm
Diepte
  • 22.9 cm
Hoogte
  • 4.2 cm
Gewicht
  • 1 kg
Software / Systeemvereisten
Inclusief OS
  • Cisco IOS Advanced IP services
Stroom
Voeding
  • Externe stroomadapter
Vereiste netspanning
  • 120/230 V wisselstroom
Uitbreiding / Aansluiting
Uitbreidingssleuven
  • 2 (totaal) / 2 (vrij) x SIM
Interfaces
  • WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45
  • LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45
  • Beheer: 1 x RJ-45
  • USB: 1 x mini USB type A
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • -15 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 50 °C
Garantie van de fabrikant
Service & Support
  • Beperkte garantie - 1 jaar
Service & Support Details
  • Beperkte garantie - 1 jaar
Diversen
MTBF (gemiddelde tijd tussen twee storingen)
  • 263,000 uur
Antenne
Antenne
  • Kan extern worden losgemaakt
Hoeveelheid antennes
  • 2

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.