Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 - Midtowermodel
A-keuze
Artikelnummer: 9517448
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Het geometrische FineMesh frontpaneel zorgt voor een stijlvolle en moderne uitstraling.
- Er worden drie CF120 ARGB-fans meegeleverd voor extra koeling.
- Het bovenpaneel is afneembaar voor extra toegang tot de binnenkant.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden onder het herroepingsrecht. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken:
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegevenOriginele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | TD500V2-KGNN-S00 A-keuze |
| Artikelnummer | 9517448 |
| Merk | COOLER MASTER |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Vakantiegeld |
| ABC-keuze | A-keuze |
Design |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Soort | PC |
| Materiaal | Kunststof,Gehard glas,Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX,EATX,Mini-ITX,SSI CEB,Micro-ATX |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Aantal 2.5" bays | 3 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 7 |
| Zijraam | |
| Geschikt voor | Gamen |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Geharde glaspla(a)t(en) | Ja |
| Anti-stof filter | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 165 mm |
| Maximum grafische kaart lengte | 410 mm |
| Maximum PSU lengte | 200 mm |
Power voorraad |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Audio-ingangen | Ja |
| Audio-uitgang | Ja |
Koeling |
| Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde | 3x 120 mm |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Voorste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Ondersteunde afmetingen voorste radiator | 120,140,240,280,360 mm |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120 mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 120,140,240,280,360 mm |
Opslagmedia |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5,3.5 " |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 210 |
| Diepte | 499 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Gewicht | 7700 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 290 mm |
| Diepte verpakking | 558 mm |
| Hoogte verpakking | 584 mm |
| Gewicht verpakking | 9200 g |
Overige specificaties |
| Volume | 50 l |

