CORSAIR RM1000e - Voeding
ATX12V 3.1 - 80 Plus Gold - Cybenetics Gold - 1000 Watt - Modulair - 100-240V - Actieve PFC - Zero RPM Mode - PCIe 5.1 - zwart - B-keuze
Artikelnummer: 9519590
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Dit is een modulaire voeding: geen last van overbodige kabels.
- Ondersteunt Zero RPM fan modus voor bijna stille werking bij lage tot gemiddelde belasting.
- Cybenetics Gold-gecertificeerd voor laag energieverbruik, laag geluidsniveau en lage temperaturen.
- Een 120mm ventilator met een speciale curve zorgt voor weinig geluid, zelfs bij volledige belasting.
- De native 600W, 12V 2x6 PCIe 5.1 GPU-voedingskabel ondersteunt de nieuwste Nvidia 4000-serie videokaarten
- Ondersteunt moderne stand-by slaapstand voor extreem snelle ontwaken-uit-slaaptijden en betere efficiëntie bij lage belasting.
Productomschrijving
Dit product wordt geleverd in een beschadigde verpakking.
B-keuze
Een product in deze categorie is bijvoorbeeld geretourneerd onder het herroepingsrecht, maar licht beschadigd. Ook kan het hier gaan om een product dat defect naar ons is teruggestuurd en door de fabrikant is gerepareerd. In de productomschrijving staat wat er precies met het product aan de hand is. Het product is verder te gebruiken zoals verwacht mag worden.
Kenmerken:
Product functioneert goed
Vaak lichte beschadigingen die het functioneren niet belemmeren
Verpakking ontbreekt
Een display heeft (een) dode pixel(s)
Duidelijke gebruikssporen op het product
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegeven
Originele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | CP-9020297-EU B-keuze |
| Artikelnummer | 9519590 |
| Merk | CORSAIR |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
| ABC-keuze | B-keuze |
| Productsoort | Gamen |
Energie |
| Totaal vermogen | 1000 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| Stroom | 10 - 5 A |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1000 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 20 A |
| Max huidige output(+12V) | 62.5 A |
| Max huidige output (+5V) | 20 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3 A |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Aantal PATA power aansluiters | 2 |
| Aantal SATA power connectors | 6 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | Ja |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 1 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Bekabelingstype | Volledig modulair |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | Cybenetics Gold |
| ATX version | 3.1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator locatie | Voorkant |
| Belichting | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 150 |
| Diepte | 86 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Gewicht | 3230 g |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |