Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

D-Link - 100GBase rechtstreekse aansluitkabel

QSFP28 naar QSFP28 - passief - zwart

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeDEM-CB100Q28
EAN0790069456862
Aansluiting 1MPO
Aansluiting 2MPO
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
4577297
208,33 172,17
(€ 208,33 incl. 21% btw) (€ 172,17 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
Merk D-LINK
Artikelnummer 4577297
Fabrikantcode DEM-CB100Q28
EAN 0790069456862
Kenmerken
Aansluiting 1 MPO
Aansluiting 2 MPO
Aansluiting 1 type Mannelijk
Aansluiting 2 type Mannelijk
Kleur van het product Zwart
Overdrachtssnelheid 100 Gbit/s
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
Gewicht en omvang
Gewicht 45 g
Verpakking
Aantal per verpakking 1 stuk(s)
Overige specificaties
Maat 5 "