Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

D-Link DMC 300SC - Glasvezel mediaconverter

100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 SC multimodus - maximaal 2 km - voor DMC 1000

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeDMC-300SC
EAN790069241826
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
37859
70,86 58,56
(€ 70,86 incl. 21% btw) (€ 58,56 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
43 stuk(s) voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
Merk D-LINK
Artikelnummer 37859
Fabrikantcode DMC-300SC
EAN 790069241826
Netwerk
Bekabelingstechnologie 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX
Design
LED-indicatoren LAN
Certificering FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B
Energie
Stroomverbruik (typisch) 7.2 W
Gewicht en omvang
Gewicht 300 g
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 90 procent
Verpakking
Breedte verpakking 208 mm
Diepte verpakking 274 mm
Hoogte verpakking 68 mm
Gewicht verpakking 769 g
Technische details
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85176990
Logistieke gegevens
(Binnenste) verzendverpakking lengte 370 mm
(Binnenste) verzendverpakking breedte 291 mm
(Binnenste) verzendverpakking hoogte 452 mm
Nettogewicht transportverpakking 7685 g
Producten per (binnenste) verzendverpakking 10 stuk(s)
Pallet brutogewicht (lucht) 390984 g
Aantal dozen per pallet (lucht) 44 stuk(s)
Aantal per pallet (lucht) 440 stuk(s)
Pallet brutolengte 1100 mm
Pallet brutobreedte 1200 mm
Pallethoogte (lucht) 1943 mm
Pallet brutogewicht (zee) 390984 g
Aantal dozen per pallet (zee) 44 stuk(s)
Producten per pallet (zee) 440 stuk(s)
Pallethoogte (zee) 1943 mm
(Binnenste) verzendverpakking gewicht 8386 g
Overige specificaties
Afmetingen (B x D x H) 89 x 119 x 25 mm
Interface RJ-45, SC
Stroomvoorziening 7.5V, 1.5A
Full duplex Ja
Soort kabel UTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125μm MM Fiber; 10/125μm SM Fiber