DIGITUS Professional - Verbindingskabel
RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 5 m - UTP - CAT 6e - halogeenvrij, gevormd, zonder haken - rood
Artikelnummer: 3108436
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4016032387930 |
| Fabrikantcode | DK-1617-050/R |
| Artikelnummer | 3108436 |
| Merk | DIGITUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 5 m |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Kleur van het product | Rood |
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Koper |
| Materiaal buitenmantel | Halogeenvrij |
| Kabel klasse | E |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG draad omvang | 26/7 |
| Frequentie | 250 MHz |
| Land van herkomst | China |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
Gewicht en omvang |
| Outer diameter | 5 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 142.857 g |
| Verpakkingsvolume | 850 cm³ |
| Type verpakking | Polybag |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Code UK-handelstarief | 85444210 |
Overige specificaties |
| Synchronisatie ingangsimpedantie | 230 Ohm |