Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Draytek DAC100 - SFP+ direct attach kabel

10Gbps - 1 meter

  • Draytek DAC100 - SFP+ direct attach kabel
Artikelnummer: 3940850
€ 31,14 (€ 25,74 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

15 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Omschrijving
  • Specificaties
  • Ervaringen

Product omschrijving

Productinformatie van de fabrikant

De DAC kabels bieden de mogelijkheid om zowel 1G als 10G SFP en SFP+ poorten met elkaar te verbinden. Met deze kabels kan op een kostenefficiënte manier een uplink worden gecreëerd tussen DrayTek switches of tussen router en switches. DAC (Direct Attached Cable) biedt hiermee een alternatief voor Cat. 6A RJ45 en een single mode of multi mode glasvezel uplink.

Specificaties

Algemeen
Sku's VDAC100
Netwerkkabeltype
  • 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFF-8431/SFF-8432
Technologie
  • Twinaxial
Materiaal van omhulsel
  • PVC
Voorzieningen
  • Passieve kabel
Lengte
  • 1 m
Kleur
  • Zwart
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • 0 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 70 °C
Connectiviteit
Connector
  • SFP+ - met grendel
Aansluiting (tweede uiteinde)
  • SFP+ - met grendel

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Vaak samen gekocht: