Epson 26XL - 8.7 ml
XL - magenta - origineel - blister - inktcartridge - voor Expression Premium XP-510, 520, 600, 605, 610, 615, 620, 625, 700, 710, 720, 800, 810, 820
Artikelnummer: 2542162
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8715946625706 |
| Fabrikantcode | C13T26334012 |
| Artikelnummer | 2542162 |
| Merk | EPSON |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Origineel |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Printkleuren | Magenta |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Compatibiliteit | - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-625 - Expression Premium XP-620 - Expression Premium XP-520 - Epson Expression Premium XP-810 - Epson Expression Premium XP-800 - Epson Expression Premium XP-710 - Epson Expression Premium XP-700 - Epson Expression Premium XP-615 - Epson Expression Premium XP-610 - Epson Expression Premium XP-605 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Premium XP-510 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Volume gekleurde inkt | 9.7 ml |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 700 pagina's |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| OEM-code | C13T26334012 |
| Land van herkomst | Indonesië |
Verpakking |
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Type verpakking | Blister |
Technische details |
| Breedte verpakking | 97 mm |
| Hoogte verpakking | 24 mm |
Overige specificaties |
| Certificering | CE |
Logistieke gegevens |
| Pallet brutobreedte | 800 mm |
| Pallet brutolengte | 1200 mm |
| Pallet brutohoogte | 390 mm |
| Producten per pallet | 3400 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 102 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 260 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 146 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 0 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946626864 |
| Palletbreedte (UK) | 1000 mm |
| Palletlengte (UK) | 1200 mm |
| Pallethoogte (UK) | 2000 mm |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| Producten per pallet (UK) | 3400 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 340 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 340 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 10 stuk(s) |