Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 8G - Videokaart
A-keuze
Artikelnummer: 9519401
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Eenvoudige installatie met één 8‑pins voeding en PCIe 5.0 interface.
- Stevige bouw met metalen backplate, RGB‑verlichting en robuuste aansluitingen.
- Volwaardige ondersteuning voor DLSS 4, ray tracing, HDMI 2.1 en DP 2.1 met multi‑monitor setups tot 8K.
- Zeer krachtig voor 1440p- en zelfs 4K‑gaming dankzij Blackwell‑architectuur en boost‑klok tot 2647 MHz.
- Koelsysteem met WINDFORCE en 0 dB‑modus gecombineerd met Dual BIOS voor optimale koeling of stilte.
- 8 GB GDDR7 is uitstekend voor 1440p gaming, maar gebruikers van high‑end 4K of zware creatieve apps kunnen baat hebben bij 12–16 GB varianten.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden onder het herroepingsrecht. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken:
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegevenOriginele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | GV-N506TGAMING OC-8GD A-keuze |
| Artikelnummer | 9519401 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Vakantiegeld |
| ABC-keuze | A-keuze |
Processor |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| CUDA cores | 4608 |
| Frequentie van processor | 2647 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum displays per videocard | 4 |
Geheugen |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Kloksnelheid geheugen | 28000 MHz |
| Overdrachtssnelheid | 28 Gbit/s |
Poorten & interfaces |
| Soort aansluiting | PCI Express x8 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| HDMI versie | 2.1b |
| DisplayPort versie | 2.1b |
Prestatie |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| DirectX versie | 12.0 |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Overgeklokte (OC) editie | Ja |
| Garantieperiode | 3 Jaar |
Design |
| Type koeling | Actief |
| Koeltechniek | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Aantal sloten | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
Energie |
| Minimum system power voorraad | 650 W |
| Thermal Design Power (TDP) | 135 W |
| Extra geleverde power connectors | 1x 8-pin |
Gewicht en omvang |
| Lengte | 281 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 119 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 182.5 mm |
| Diepte verpakking | 354 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Gewicht verpakking | 1350 g |
| Type verpakking | Doos |
Technische details |
| Gewicht | 800 g |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 1 stuk(s) |



