Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy - Switch

Beheerd - 12 x 16Gb Fibre Channel (intern) + 8 x 16Gb Fibre Channel SFP+ + 4 x QSFP+ - insteekmodule

  • Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy - Switch
Artikelnummer: 3263705
€ 5.322,67 (€ 4.398,90 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen*

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

2 stuks voorradig
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's K2Q84A
Ean's 0889296067955
Type apparaat
  • Switch - 24 poorten - Beheerd
Type bijvoegsel
  • Insteekmodule 1U
Subtype
  • Fibre Channel
Poorten
  • 12 x 16Gb Fibre Channel (intern) + 8 x 16Gb Fibre Channel SFP+ + 4 x QSFP+
Prestaties
  • Extra bandwijdte: 576 Gbps
  • Latentie weefsel: 700 ns
  • Bandwijdte per poort: 16 Gbps
Capaciteit
  • Maximale framegrootte: 2112
Protocol voor beheer op afstand
  • SNMP, Telnet, SMI-S, SSH
Voorzieningen
  • Modulevervanging zonder uitschakelen, volledige duplex modus, Management Information Base (MIB), Ondersteuning Transparente (N_Port ID Virtualization - NPIV) modus, Ondersteuning Registered State Change Notification (RSCN), Adaptive Networking
Statuslampjes
  • Status
Garantie van de fabrikant
Service & Support
  • Beperkte garantie - onderdelen en werkuren - 3 jaar - ter plaatse - response-tijd: volgende werkdag
Omgevingsparameters
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
  • 5 - 95% (niet-condenserend)
Min. opslagtemperatuur
  • -40 °C
Max. opslagtemperatuur
  • 70 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij opslaan
  • 5 - 95% (niet-condenserend)
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 12 x 16Gb Fibre Channel - intern
  • 8 x 16Gb Fibre Channel - SFP+ - uplink
  • 4 x 16Gb Fibre Channel - QSFP+ - uplink
  • 12 x 16Gb Fibre Channel intern
  • 8 x 16Gb Fibre Channel SFP+ uplink
  • 4 x 16Gb Fibre Channel QSFP+ uplink
Afmetingen & gewicht
Breedte
  • 42.97 cm
Diepte
  • 28.07 cm
Hoogte
  • 2.75 cm
Gewicht
  • 3.18 kg

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Accessoires

Repeaters & transceivers

HPE B-Series - SFP+ transceivermodule

8GB glasvezelkanaal (SW)Glasvezelkanaal

Default - Front - eca2688d-cb1d-4af8-8f61-2e0161c89b80
€ 109,00

HPE B-Series - SFP+ transceivermodule

8GB glasvezelkanaal (SW)Glasvezelkanaal

Default - Front - 82380bf0-3feb-4617-bd7b-e17e5f0ba6f1
€ 78,80

HPE - SFP+ transceivermodule

8Gb glasvezelkanaal (LW)voor Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; HPE 8/24, 8/8, SN6000; StoreFabric SN6500, SN8600B 4-slot

Default - Front - f54b3eef-7263-4482-bc3f-59ed9f175cca
€ 410,19

HPE - SFP+ transceivermodule

8Gb glasvezelkanaal (ELW)Glasvezelkanaal

Default - Front - 94c9e294-9379-4c81-907e-3140905bacca
€ 5177,59

HPE - B Series

SFP+ transceivermodule16Gb glasvezelkanaal (LW)

Default - Front - e90509b5-7e75-4a72-ac48-dc7f04e6362f
€ 7604,78

HPE - SFP+ transceivermodule

16Gb glasvezelkanaal (SW)Glasvezelkanaal

Default - Front - 5c1c5eba-8d62-4211-997a-3b8f206f2e45
€ 170,00

HPE - SFP+ transceivermodule

16Gb glasvezelkanaal (LW)Glasvezelkanaal

Default - Front - 84c4cbb0-bd13-4293-86da-16da03229a60
€ 2830,19
Netwerkkabels

HPE - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)0.5 m

Default - Front - 4446c442-473b-46bb-b670-46f41d0f0808
€ 54,55

HPE - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)1 m

Default - Front - 2d8630ae-0e08-4338-a815-17f3902718e4
€ 47,19

HPE - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)2 m

Default - Front - ef35376e-1e49-4e7d-b348-02adc0012f6d
€ 50,34

HPE - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)5 m

Default - Front - a4283191-fac7-484f-b6a6-518a687293a2
€ 59,41

HPE - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)15 m

Default - Front - 8235d3e2-1e1b-45bc-883a-313de50893bf
€ 67,25

HPE - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)30 m

Default - Front - 0c4284b0-160c-473c-a49f-d4c3eb93dd68
€ 136,01

HPE - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)50 m

Default - Front - 03dcacfd-a904-4e47-a3b1-1b104af6bef4
€ 170,50

HPE PremierFlex - Netwerkkabel

MPO meervoudige modus (M) druk/trek naar LC multi-modus (M)5 m

Default -  - 355849d4-2563-43fc-adae-90217b935cc6
€ 718,27

HPE PremierFlex - Netwerkkabel

MPO meervoudige modus (M) druk/trek naar LC multi-modus (M)15 m

Default -  - 355849d4-2563-43fc-adae-90217b935cc6
€ 1453,09

HPE PremierFlex - Netwerkkabel

MPO meervoudige modus (M) naar MPO meervoudige modus (M)10 m

Default - Left-angle - 0f650e7e-1843-4345-83fb-78cf3ea24564
€ 553,70

HPE PremierFlex - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)1 m

Default - Left-angle - 6494f95e-f7be-447b-8159-9ca4d9e1e6a4
€ 46,39

HPE PremierFlex - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)2 m

Default - Left-angle - 6494f95e-f7be-447b-8159-9ca4d9e1e6a4
€ 57,62

HPE PremierFlex - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)5 m

Default - Left-angle - 6494f95e-f7be-447b-8159-9ca4d9e1e6a4
€ 59,77

HPE PremierFlex - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)15 m

Default - Left-angle - 6494f95e-f7be-447b-8159-9ca4d9e1e6a4
€ 64,49

HPE PremierFlex - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)30 m

Default - Left-angle - 6494f95e-f7be-447b-8159-9ca4d9e1e6a4
€ 233,66

HPE PremierFlex - Netwerkkabel

LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M)50 m

Default - Left-angle - 6494f95e-f7be-447b-8159-9ca4d9e1e6a4
€ 351,47
Toepassingen

HPE ISL Trunking - Licentie

1 switchvoor Brocade 16Gb/12, 16Gb/16, 16Gb/24, 16Gb/28; HPE 8/24, 8/8; BLc3000 Enclosure

Default -  - 5efab169-8edf-44bf-befc-e3f60c146d10
€ 8263,09

HPE Power Pack+ - Licentie

1 switchelektronisch

Default -  - 5efab169-8edf-44bf-befc-e3f60c146d10
€ 7963,52
Systeem Accessoires

HPE Interswitch Link (ISL) Trunking - Licentie om te gebruiken (elektronische levering)

1 switchvoor Brocade 16Gb/12, 16Gb/16, 16Gb/24, 16Gb/28; HPE SN3000B 16Gb

Default -  - fb54853c-4c12-4db6-a622-6ef86a0b9ff4
€ 4038,06

HPE - Upgradelicentie

16 GB

Default -  - fb54853c-4c12-4db6-a622-6ef86a0b9ff4
€ 7952,40