Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX

  • HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Artikelnummer: 3937620
€ 119,06 (€ 98,40 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

9 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's J4858D/OT-RENEW
Ean's 0190017245836
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Diversen
Conformiteitsnormen
  • OM2
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor
  • HPE 1820-24G, 1820-24G-PoE+ (185W), 1820-48G, 1820-48G-PoE+ (370W), 20-port Gig-T PoE+/4-port SFP v2 zl Module, 2510-24G Switch, 2510-48G Switch, 2520-24G-PoE Switch, 2520-24-PoE Rack Shippable Switch, 2610-24 Switch, 2610-24-PoE Switch, 2610-24-PPoE Switch, 2610-48 Switch, 2610-48-PoE Switch, 2810-24G Rack Shippable Switch, 2810-24G Switch, 2810-48G Switch, 6120G/XG Blade Switch, 6120XG Blade Switch, 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module, E2810-48G Rack Shippable Switch, E2910-24G Rack Shippable al Switch, E3500-24G-PoE+ yl Switch, EP Redundant Management Module, HP 2510-24G Rack Shippable Switch
  • HPE OfficeConnect 1410 24G, 1920S 24G 2SFP
  • HPE Aruba 2530-24, 2530-24G, 2530-24G-2SFP+, 2530-24G-PoE+, 2530-24G-PoE+-2SFP+, 2530-24-PoE+, 2530-48, 2530-48G, 2530-48G-2SFP+, 2530-48G-PoE+, 2530-48G-PoE+-2SFP+, 2530-48-PoE+, 2530-8, 2530-8G, 2530-8G-PoE+, 2530-8-PoE+, 2615-8-PoE, 2620-24, 2620-24 Rack Shippable, 2620-24-PoE+, 2620-24-PoE+ Rack Shippable, 2620-24-PPoE+, 2620-24-PPoE+ Rack Shippable, 2620-48, 2620-48 Rack Shippable, 2620-48-PoE+, 2915-8G-PoE, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, 8320, MACsec Advanced Module
  • HPE OfficeConnect 1820-24G-PoE+ (185W), 1820-48G, 1820-48G-PoE+ (370W)
  • HPE Aruba 2930F 12G PoE+ 2G/2SFP+, 2930F 8G PoE+ 2SFP+ TAA, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE Class 6 1-slot Switch, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3810M 24SFP+ 250W, 3810M 48G PoE+ 4SFP+ 1050W, 3810M 48G PoE+ 4SFP+ 680W, 6300F, 6300M, 6405 48SFP+ 8SFP56, 6405 96G CL4 PoE 4SFP56, 6405 Switch Bundle, 6410, 6410 Switch Bundle, 7005 (IL) FIPS/TAA-compliant Controller, 7005 (JP) Controller, 7005 (JP) FIPS/TAA Controller, 7005 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7005 (US) FIPS/TAA Controller, 7005 Cloud Service Controller, 7010 (IL) Controller, 7010 (JP) FIPS/TAA Controller, 7010 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7024 (JP) FIPS/TAA Controller, 7024 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7024 (US) Controller, 7024 (US) FIPS/TAA Controller, 7030 (JP) Controller, 7030 (JP) FIPS/TAA Controller, 7030 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7030 (US), 7030 (US) Controller, 7030 (US) FIPS/TAA Controller, 7205 (IL) FIPS/TAA-compliant Controller, 7205 (JP) Controller, 7205 (JP) FIPS/TAA Controller, 7205 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7205 (US), 7205 (US) Controller, 7205 (US) FIPS/TAA Controller, 7210 (JP) FIPS/TAA Controller, 7210 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7210 (US), 7210 (US) FIPS/TAA Controller, 7210DC (JP) Controller, 7210DC (US) Controller, 7220 (JP) Controller, 7220 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7220 (US) FIPS/TAA Controller, 7220DC (IL) Mobility Controller, 7220DC (US) Controller, 7240 (JP) FIPS/TAA Controller, 7240 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7240 (US) FIPS/TAA Controller, 7240XM (IL) FIPS Controller, 7240XM (JP) FIPS/TAA Controller, 7240XM (RW) FIPS Controller, 7240XM (US) Controller, 7240XM (US) FIPS Controller, 7240XM (US) FIPS/TAA Controller, 8320, 8325-32C, 8325-48Y8C, 8400 8-slot Chassis
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Afmetingen & gewicht
Breedte
  • 1.5 cm
Diepte
  • 5.3 cm
Hoogte
  • 1.3 cm
Gewicht
  • 20 g
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 1000Base-SX
Protocol voor gegevenskoppeling
  • GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 1 Gbps
Max. overdrachtsafstand
  • 500 m
Connectiviteit
  • Met bekabeling

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Past op:

Hubs & Switches

Aruba 2530-48G-PoE+ - Switch

Beheerd48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP

Default - Right-angle - 869b9872-2cbe-40a9-bc43-4f2548194c4a
€ 1164,00

Aruba 2530-48G-PoE+ - Switch

Beheerd48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP

Default - Right-angle - 4e000447-d438-45ff-a5ac-e011432a7423
€ 1111,99

HPE Aruba 2530-48G-PoE+ - Switch

Beheerd48 x 101001000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP

Default - Front - 3cadd481-ea41-4027-aa8e-f3321cae85be
€ 1068,73

Aruba 2530-24G-PoE+ - Switch

Beheerd24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP

Default - Right-angle - e5528e0b-b05c-490a-81d3-75e47e8c48df
€ 691,00

HPE Aruba 2530-24G-PoE+ - Switch

Beheerd24 x 101001000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP

Default - Front - 8539efa2-da2d-46de-a717-5294df9588e6
€ 625,89

Aruba 2530-8G-PoE+ - Switch

Beheerd8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP-combinatie

Default - Right-angle - b59fa1a3-2469-43bb-b422-973e92b41c46
€ 255,31

Aruba 2530-8G-PoE+ - Switch

Beheerd8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP-combinatie

Default - Right-angle - 705499fc-af1d-4591-a03f-ff7e8e32ccbb
€ 271,04

HPE Aruba 2530-48G - Switch

Beheerd48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP

308834_51e74012637f6e97ad1eb28c0c3d78c1.png
€ 722,00

HPE Aruba 2530-48G - Switch

Beheerd48 x 101001000 + 4 x Gigabit SFP

Default - Front - 18630e6e-8c18-4bec-bd1f-c664c065db0d
€ 722,00

HPE Aruba 2530-48G - Switch

Beheerd48 x 101001000 + 4 x Gigabit SFP

Default - Front - 88f904f0-2d27-491d-87ad-534ca6eee9c9
€ 664,17

HPE Aruba 2530-24G - Switch

Beheerd24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP

Default - Right-angle - b793a875-503f-4fe7-a992-853717272beb
€ 385,99

HPE Aruba 2530-8G - Switch

Beheerd8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP-combinatie

Default - Right-angle - add54a27-ca05-4ca2-9097-83aa8fe98eb4
€ 233,53

HPE Aruba 2530-8G - Switch

Beheerd8 x 101001000 + 2 x Gigabit SFP-combinatie

Default - Right-angle - 5db8f554-da4c-4803-be7e-d5d768508815
€ 425,34

HPE Aruba 2530-48-PoE+ - Switch

Beheerd48 x 10100 + 2 x Gigabit SFP-combinatie + 2 x 101001000

Default - Right-angle - ca3fe78c-beef-411d-a66d-a6018b763ba4
€ 1033,34

HPE Aruba 2530-24-PoE+ - Switch

Beheerd24 x 10100 + 2 x Gigabit SFP + 2 x 101001000

Default - Right-angle - 159041dd-49c4-4b5d-a181-4340b15184e2
€ 584,43

Aruba 2530-8-PoE+ - Switch

Beheerd8 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000

Default - Right-angle - ae5ca49b-f5ba-4d1b-ba8f-13e4056f1b32
€ 306,13