Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

HPE Aruba 5406R zl2 - Switch

Beheerd - rack-uitvoering - PoE+

  • HPE Aruba 5406R zl2 - Switch
  • HPE Aruba 5406R zl2 - Switch
  • HPE Aruba 5406R zl2 - Switch
Artikelnummer: 3937698
€ 1.908,17 (€ 1.577,00 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

2 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's J9821A/OT-RENEW
Ean's 0888182309025
Type apparaat
  • Switch - Beheerd
Type bijvoegsel
  • Rack-uitvoering 4U
Subtype
  • Gigabit Ethernet
Voeding via ethernet (Power Over Ethernet, PoE)
  • PoE+
Prestaties
  • Verwerkingscapaciteit: 392,8 Mbps
  • Routing/schakelingcapaciteit: 528 Gbps
  • Wisselende fabric-bandbreedte: 1015 Gbps
Capaciteit
  • IPv4 routing table-invoergegevens: 10000
  • IPv6 routing table-invoergegevens: 5000
MAC-adrestabelgrootte
  • 64K invoergegevens
Routingprotocol
  • OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, IGMP, OSPFv2, statische IP-routing, IGMPv3, OSPFv3
Protocol voor beheer op afstand
  • SNMP 1, RMON 2, RMON, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, SSH-2, CLI, XRMON
Encryptie-algoritme
  • SSL
Authentificatiemethode
  • RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2)
Voorzieningen
  • VLAN-ondersteuning, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP-spionage, half duplex modus, volledige duplex modus, sFlow, Virtual Route Redundancy Protocol (VRRP)-ondersteuning, Access Control List (ACL)-ondersteuning, Quality of Service (QoS), MLD spionage, STP Root Guard, Uni-Directional Link Detection (UDLD), Rapid Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVRST+), LLDP ondersteuning, Port Security, DHCP-bescherming, Class of Service (CoS), sFlow v5, Generic Attribute Registration Protocol (GARP), Type of Service (ToS)
Conformiteitsnormen
  • IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1v, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
Diversen
Meegeleverde accessoires
  • Ventilatortray
Rackmontagekit
  • Inclusief
Conformiteitsnormen
  • FCC klasse A-gecertificeerd, CISPR 22 Klasse A, CISPR 24, EN 60950, EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2, IEC 61000-3-3, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 60950, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Klasse A, UL 60950, CSA 22.2 No. 60950, FCC Part 15, EN 61000-4-11
  • FCC klasse A-gecertificeerd, CISPR 22 Klasse A, CISPR 24, EN 60950, EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2, IEC 61000-3-3, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 60950, EN 61000-3-3, EN55024, UL 60950, CSA 22.2 No. 60950, FCC Part 15, EN 61000-4-11, EN 55022 Class A
Garantie van de fabrikant
Service & Support
  • Beperkte garantie - vervanging - levenslang - response-tijd: volgende werkdag
  • Technische ondersteuning - telefonisch advies - levenslang
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • 0 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 45 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
  • 15 - 95% (niet-condenserend)
Min. opslagtemperatuur
  • -40 °C
Max. opslagtemperatuur
  • 70 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij opslaan
  • 15 - 95% (niet-condenserend)
Uitbreiding / Aansluiting
Uitbreidingssleuven
  • 6 (totaal) / 6 (vrij) x uitbreidingsslot
Stroom
Voeding
  • Interne stroomvoorziening
Aantal geïnstalleerd
  • 0 (geïnstalleerd) / 2 (max.)
Afmetingen & gewicht
Breedte
  • 44.45 cm
Diepte
  • 45.09 cm
Hoogte
  • 17.53 cm
Gewicht
  • 11.11 kg

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Vaak samen gekocht:

Accessoires

Systeem Service & Support

HPE 5Y FC NBD Exch HWHPE Aruba5406rzl2 S

€ 2665,85

HPE Foundation Care Call-To-Repair Service - Uitgebreide serviceovereenkomst

onderdelen en werkuren3 jaren

Default - Front - 4714f32a-ce83-4e3c-b0b9-7e1538546877
€ 3837,97
Repeaters & transceivers

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-SX

2377139_22c415de69ff337c9df8ab8f244a15f4.jpg
€ 93,17

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-LX

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 142,78

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-LH

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 3673,95

HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-T

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 147,90

HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-T

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 213,36

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE100Base-FX

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 152,46

HPE Aruba - SFP+ transceivermodule

10 GigE10GBase-SR

2377141_7f1357037f3953224df562f858a6d985.png
€ 292,95

Switch HP J9151E ARUBA 10G SFP+ LC LR SMF Transceiver

Default - Right-angle - 0b0dc49d-e612-417a-91d9-fbaede742ba3
€ 532,95

HPE Aruba X141 2-strand - QSFP28 zendontvangermodule

40 Gigabit LAN40GBase-X

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 608,48

HPE Aruba X151 12-strand - QSFP28 zendontvangermodule

100 Gigabit Ethernet100GBase-SR4

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 1606,29

HPE Aruba X151 2-strand - QSFP28 zendontvangermodule

100 Gigabit Ethernet100GBase-LR4

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 495,15
Netwerkadapters

HPE - Uitbreidingsmodule

Gigabit Ethernet x 24voor HPE Aruba 5406, 5406R 16, 5406R 44, 5406R 8-port, 5406R zl2, 5412, 5412R 92, 5412R zl2

Default - Right-angle - 5e7161fd-55bb-4e62-9e3b-ffd80312aba8
€ 3126,86

HPE - Uitbreidingsmodule

Gigabit Ethernet (PoE+) x 24voor HPE Aruba 5406R zl2, 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2, 5406R-44G-PoE+/4SFP v2, 5406R-8XGT/8SFP+ v2

Default - Front - 6b651677-1ee4-4e9d-82ff-4071210e7a43
€ 3103,65

HPE - Uitbreidingsmodule

Gigabit Ethernet x 24voor HPE Aruba 5406R zl2, 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2, 5406R-44G-PoE+/4SFP v2, 5406R-8XGT/8SFP+ v2

Default - Right-angle - 1c8f8831-532e-4e6e-a158-88081b195dbd
€ 2912,47

HPE Aruba - Uitbreidingsmodule

Gigabit Ethernet x 24voor HPE Aruba 5406R, 5406R 16, 5406R 44, 5406R 8-port, 5406R zl2, 5412R, 5412R 92, 5412R zl2

Default - Right-angle - 1c8f8831-532e-4e6e-a158-88081b195dbd
€ 3060,96

HPE - Uitbreidingsmodule

Gigabit Ethernet x 24opnieuw marketeren

Default - Right-angle - 1c8f8831-532e-4e6e-a158-88081b195dbd
€ 1055,29

HPE - Uitbreidingsmodule

Gigabit SFP x 24voor HPE Aruba 5406R zl2, 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2, 5406R-44G-PoE+/4SFP v2, 5406R-8XGT/8SFP+ v2

Default - Right-angle - 2f9c68b1-ac87-4ea5-b0a1-95438adad3a5
€ 1280,46

HPE - Uitbreidingsmodule

Gigabit Ethernet (PoE+) x 12 + Gigabit SFP x 12voor HPE Aruba 5406R zl2, 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2, 5406R-44G-PoE+/4SFP v2, 5406R-8XGT/8SFP+ v2

Default - Right-angle - 520f839e-a3c1-455b-a7b3-2bddda609a50
€ 3446,08

HPE - Uitbreidingsmodule

Gigabit Ethernet (PoE+) x 20 + Gigabit Ethernet / 10 Gigabit SFP+ x 4voor Aruba 5406R zl2, 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2, 5406R-44G-PoE+/4SFP v2, 5406R-8XGT/8SFP+ v2

Default - Front - 9a9e205c-b544-4bb5-a6a9-6bfbb9490011
€ 3397,68

HPE - Uitbreidingsmodule

Gigabit Ethernet (PoE+) x 20 + 1/2.5/5/10GBase-T (PoE+) x 4

Default - Right-angle - ed21b037-21b3-4cad-b97f-de1ec1e699e5
€ 1621,87

HPE - Uitbreidingsmodule

Gigabit Ethernet (PoE+) x 20 + 40 Gigabit QSFP+ x 1

Default - Right-angle - 70c92aee-f9c4-4c87-9dc8-2d4d67dd0f62
€ 4236,21

HPE - Uitbreidingsmodule

1/2.5/5/10GBase-T (PoE+) x 8

Default - Front - 51ad7d86-7efa-40e0-a771-d91eb17121be
€ 2527,57

HPE - Uitbreidingsmodule

40 Gigabit QSFP+ x 2voor HPE Aruba 5406R zl2, 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2, 5406R-44G-PoE+/4SFP v2, 5406R-8XGT/8SFP+ v2

Default - Right-angle - 87f8717e-d90b-4b0f-9352-58cf1efab219
€ 6005,23
Netwerkapparatuur

HPE Management Module - Netwerkbeheerapparatuur

insteekmodule

Default - Right-angle - 8c6a3ebd-d1db-466c-8cfb-75941aff416c
€ 1649,11
UPS & voedingsapparaten

HPE - Voeding (insteekmodule)

700 Wattvoor Aruba 5406R, 5406R zl2, 5412R, 5412R zl2

Default - Right-angle - a85af0e3-be4f-46f6-9843-35e869eeb7f9
€ 467,39

HPE Aruba - Voeding (insteekmodule)

700 WattEuropa

Default - Right-angle - 21d83afe-4b28-4bcf-86db-d276015afd03
€ 466,76

HPE - Voeding (insteekmodule)

1100 Wattvoor HPE Aruba 5406R, 5406R zl2, 5412R, 5412R zl2

Default - Right-angle - 613a0e92-195e-400e-9b3a-ab4547acea08
€ 592,97

HPE Aruba - Voeding (insteekmodule)

1100 WattEuropa

Default - Right-angle - 696c7c1b-0895-4e18-b234-e468f1d72a21
€ 618,51

HPE Aruba - Voeding (insteekmodule)

1100 Wattopnieuw marketeren

Default - Right-angle - d757f46b-f851-409b-aff8-26a86f524804
€ 1359,91

HPE Aruba - Voeding (insteekmodule)

2750 Wattvoor HPE Aruba 5406R, 5406R 16, 5406R 44, 5406R 8-port, 5406R zl2, 5412R, 5412R 92, 5412R zl2

Default - Right-angle - 645b6e2b-7623-45bc-bc17-cf7d701bbf5e
€ 1995,17

HPE Aruba - Voeding (insteekmodule)

2750 WattEuropa

Default - Right-angle - 645b6e2b-7623-45bc-bc17-cf7d701bbf5e
€ 2078,84
Netwerkaccessoires

HPE - Ventilatorlade voor netwerkapparaat

voor HPE Aruba 5406R zl2

Default - Left-angle - 263751b1-6f0f-4367-93d3-a52f2e9c6c06
€ 268,08

HPE X450 4U/7U Universal - Rackmontagekit

voor HPE Aruba 5406R, 5406R zl2, 5412R, 5412R zl2

Default - Right-angle - 1f8ef267-9ac7-4ce2-9321-8760b57404a0
€ 471,90