Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

HPE Aruba 2930M 48G POE+ 1-Slot - Switch

L3 - Beheerd - 44 x 101001000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP-combinatie - rack-uitvoering - PoE+ (1440 W)

  • HPE Aruba 2930M 48G POE+ 1-Slot - Switch
  • HPE Aruba 2930M 48G POE+ 1-Slot - Switch
  • HPE Aruba 2930M 48G POE+ 1-Slot - Switch
  • HPE Aruba 2930M 48G POE+ 1-Slot - Switch
Artikelnummer: 3937865
€ 4.426,18 (€ 3.658,00 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

2 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's JL322A/OT-RENEW
Ean's 0190017071251
Type apparaat
  • Switch - 48 poorten - L3 - Beheerd - stapelbaar
Type bijvoegsel
  • Rack-uitvoering 1U
Subtype
  • Gigabit Ethernet
Poorten
  • 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP-combinatie
Voeding via ethernet (Power Over Ethernet, PoE)
  • PoE+
PoE-budget
  • 1440 W
Prestaties
  • Verwerkingscapaciteit: 112 Mpps
  • Omschakelcapaciteit: 176 Gbps
  • Latentie (1 Gbps): 3.1 µs
  • Vertraging (10 Gbps): 3.4 µs
  • Vertraging (10 Mbps): 98.5 µs
  • Vertraging (100 Mbps): 11.8 µs
Capaciteit
  • IPv4 routing table-invoergegevens: 2000
  • IPv6 routing table-invoergegevens: 1000
  • RIP-routes: 10000
  • Statische routes: 256
MAC-adrestabelgrootte
  • 32.768 invoergegevens
Jumbo Frame-ondersteuning
  • 9220 bytes
Routingprotocol
  • OSPF, RIP, RIP-1, RIP-2, IGMPv2, IGMP, OSPFv2, statische IP-routing, IGMPv3, OSPFv3, statische IPv4-routing, statische IPv6-routing, ECMP, RIPng, MLD, CIDR
Protocol voor beheer op afstand
  • SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, SNMP, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, SSH, SSH-2, CLI, XRMON
Encryptie-algoritme
  • MD5, SSL, TLS
Authentificatiemethode
  • RADIUS, PAP, CHAP, TACACS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2), Extensible Authentication Protocol (EAP)
Voorzieningen
  • Datatransport, full-duplexcapaciteit, DHCP-ondersteuning, BOOTP-ondersteuning, ARP-ondersteuning, VLAN-ondersteuning, IGMP-spionage, Syslog-ondersteuning, DiffServ-ondersteuning, IPv6-ondersteuning, SNTP-ondersteuning, sFlow, Spanning Tree Protocol (STP)-ondersteuning, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)-ondersteuning, Access Control List (ACL)-ondersteuning, Quality of Service (QoS), Jumbo Frames ondersteuning, DHCP-server, MLD spionage, STP Root Guard, Uni-Directional Link Detection (UDLD), LLDP ondersteuning, Controleprotocol linktoevoeging (LACP), Management Information Base (MIB), uitsluiting MAC-adres, dynamische ARP-bescherming, DHCP-bescherming, Dynamic VLAN Support (GVRP), Multiple VLAN Registration Protocol (MVRP), Neighbor Discovery Protocol (NDP), Class of Service (CoS), Type of Service (ToS), OpenFlow-ondersteuning, CPU-beveiliging, Internet Control Message Protocol (ICMP), ICMP Router Discovery Protocol (IRDP), Virtual Extensible LAN (VXLAN), Management Information Base (MIB) II, LLDP-MED, STP BPDU Guard
Conformiteitsnormen
  • IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1v, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX, IEEE 802.3bz
Processor
  • 1 x ARM Cortex-A9: 1.016 GHz
RAM
  • 1 GB DDR3 SDRAM
Flashgeheugen
  • 4 GB
Diversen
Conformiteitsnormen
  • CISPR 22 Klasse A, CISPR 24, EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2, IEC 61000-3-3, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, EN 61000-3-3, ICES-003 Klasse A, UL 60950-1 Second Edition, CSA C22.2 No. 60950-1-07 Second Edition, VCCI Class A, IEC 60825-1:2007, CNS 13438, EN 55024:2010, EN 55022:2010, EN 60825-1:2007, FCC CFR47 Part 15 A, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013, IEC60950-1:2005+A1:2009+A2:2013
  • CISPR 22 Klasse A, CISPR 24, EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2, IEC 61000-3-3, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, EN 61000-3-3, ICES-003 Klasse A, UL 60950-1 Second Edition, CSA C22.2 No. 60950-1-07 Second Edition, VCCI Class A, IEC 60825-1:2007, CNS 13438, EN 55024:2010, EN 55022:2010, IEC 60950-1:2005 + A1:2009 + A2:2013, EN 60825-1:2007, FCC CFR47 Part 15 A, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013
Garantie van de fabrikant
Service & Support
  • Beperkte garantie - levenslang
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • 0 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 55 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
  • 15 - 95% (niet-condenserend)
Min. opslagtemperatuur
  • -40 °C
Max. opslagtemperatuur
  • 70 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij opslaan
  • 90% (niet-condenserend)
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 44 x 1000Base-T RJ-45 PoE+
  • 4 x 1000Base-T
  • 1 x serieel (console)
  • 1 x USB Type B
  • 1 x 1000Base-T beheer
  • 44 x 1000Base-T RJ-45 PoE+
  • 4 x 1000Base-T
  • 1 x serieel (console)
  • 1 x USB Type B
  • 1 x 1000Base-T beheer
Uitbreidingssleuven
  • 1 (totaal) / 1 (vrij) x Stapelmodule
  • 1 (totaal) / 1 (vrij) x uitbreidingsslot
Stroom
Voeding
  • Interne stroomvoorziening
Aantal geïnstalleerd
  • 0 (geïnstalleerd) / 2 (max.)
Vereiste netspanning
  • 120/230 V wisselstroom (50/60 Hz)
80 PLUS-Certificatie
  • 80 PLUS Silver
Afmetingen & gewicht
Breedte
  • 44.25 cm
Diepte
  • 32.43 cm
Hoogte
  • 4.39 cm
Gewicht
  • 4.65 kg

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Vaak samen gekocht:

Accessoires

Netwerk Service & Support

HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Uitgebreide serviceovereenkomst

vervanging3 jaren

Default - Front - 4714f32a-ce83-4e3c-b0b9-7e1538546877
€ 1094,91

HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Uitgebreide serviceovereenkomst

vervanging5 jaren

Default - Front - 4714f32a-ce83-4e3c-b0b9-7e1538546877
€ 1722,46

HPE Foundation Care Next Business Day Service - Uitgebreide serviceovereenkomst

onderdelen en werkuren5 jaren

Default - Front - 4714f32a-ce83-4e3c-b0b9-7e1538546877
€ 2144,52
Systeem Service & Support

HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Uitgebreide serviceovereenkomst

vervanging3 jaren

Default - Front - 4714f32a-ce83-4e3c-b0b9-7e1538546877
€ 678,37
Repeaters & transceivers

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-SX

2377139_22c415de69ff337c9df8ab8f244a15f4.jpg
€ 93,17

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-LX

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 142,78

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-LH

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 3673,95

HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-T

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 147,90

HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE1000Base-T

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 213,36

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE100Base-FX

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 152,46

HPE Aruba - SFP+ transceivermodule

10 GigE10GBase-SR

2377141_7f1357037f3953224df562f858a6d985.png
€ 292,95

HPE Aruba - SFP+ transceivermodule

10 GigE10GBase-LR

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 2053,95

Switch HP J9151E ARUBA 10G SFP+ LC LR SMF Transceiver

Default - Right-angle - 0b0dc49d-e612-417a-91d9-fbaede742ba3
€ 532,95

HPE Aruba - SFP+ transceivermodule

10 GigE10GBase-ER

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 7745,95

HPE Aruba X141 2-strand - QSFP28 zendontvangermodule

40 Gigabit LAN40GBase-X

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 608,48

HPE Aruba X151 12-strand - QSFP28 zendontvangermodule

100 Gigabit Ethernet100GBase-SR4

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 1606,29

HPE Aruba X151 2-strand - QSFP28 zendontvangermodule

100 Gigabit Ethernet100GBase-LR4

Default -  - f628edc4-a4f2-4ca2-8cf2-4c35968b5f4d
€ 495,15
Netwerkadapters

HPE Aruba 3810M/2930M Smart Rate Module - Uitbreidingsmodule

1/2.5/5/10GBase-T (PoE+) x 4voor HPE Aruba 2930M 24, 2930M 48, 3810, 3810M 16, 3810M 24, 3810M 40, 3810M 48

Default -  - 50e41ef4-f18d-4598-9945-ba71f573e468
€ 1421,75
UPS & voedingsapparaten

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug / redundant100-240 Volt wisselstroom V

Default -  - 2c1efcfd-b765-4377-a8d6-416df741bdbb
€ 787,71

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug / redundant (insteekmodule)100-240 Volt wisselstroom V

Default - Right-angle - 3157b00e-50c6-421f-a7d4-f8c4c49eafa5
€ 789,70

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug / redundant (insteekmodule)100-240 Volt wisselstroom V

Default - Right-angle - 3157b00e-50c6-421f-a7d4-f8c4c49eafa5
€ 856,68

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug redundant (insteekmodule)100-240 Volt wisselstroom V

Default - Right-angle - 3157b00e-50c6-421f-a7d4-f8c4c49eafa5
€ 861,52

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug redundant (insteekmodule)100-240 Volt wisselstroom V

Default - Right-angle - 3157b00e-50c6-421f-a7d4-f8c4c49eafa5
€ 376,21

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug redundant110-240 V wisselstroom V

Default - Right-angle - d653f053-9100-4085-8842-9b1c06216bd6
€ 1300,75

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug redundant110-240 V wisselstroom V

Default - Right-angle - d653f053-9100-4085-8842-9b1c06216bd6
€ 921,15

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug redundant110-240 V wisselstroom V

Default - Right-angle - d653f053-9100-4085-8842-9b1c06216bd6
€ 914,36

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug / redundant110-240 V wisselstroom V

Default -  - 2c1efcfd-b765-4377-a8d6-416df741bdbb
€ 1330,95

HPE Aruba X372 - Voeding

hot-plug redundant110-240 V wisselstroom V

Default - Right-angle - d653f053-9100-4085-8842-9b1c06216bd6
€ 340,51
Netwerkkabels

HPE Aruba X2C2 Console Cable - Netwerkkabel

RJ-45 (M) naar DB-9 (V)voor FlexNetwork 5510 24, 5510 48; HPE Aruba 2530, 2930M 24, 2930M 48, 3810M 24, 3810M 48, 8325

Default - Top - 475c3ee6-e180-4c8c-8846-4a154dda3525
€ 32,85

HPE Aruba X2C2 Console Cable - Netwerkkabel

RJ-45 (M) naar DB-9 (V)opnieuw marketeren

Default - Top - 475c3ee6-e180-4c8c-8846-4a154dda3525
€ 20,17