Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm

  • HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Artikelnummer: 401205
€ 0,00 (€ 0,00 excl. 21% BTW)
Niet leverbaar
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's JF830A
Ean's 0885631695883
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC
Uitwisselbare slots
  • 1 x SFP (mini-GBIC)
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 1000Base-LH
Protocol voor gegevenskoppeling
  • GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 1 Gbps
Optische golflengte
  • 1310 nm
Max. overdrachtsafstand
  • 40 km

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.