Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

HPE Aruba - SFP+ transceivermodule

10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkele modus - maximaal 10 km - voor HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module

  • HPE Aruba - SFP+ transceivermodule
Artikelnummer: 3361791
€ 2.136,86 (€ 1.766,00 excl. 21% BTW)
meer dan 10 werkdagen Bij geen enkele leverancier op voorraad. Je moet rekening houden met een levertijd van meer dan 10 werkdagen!

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

niet voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's J9151D
Ean's 0190017245959
Type apparaat
  • SFP+ transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor
  • Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, 8320, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, 8320, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, 8320, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 8320, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 8320, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, 8320, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, 8320, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2540 24G 4SFP+, 2540 24G PoE+ 4SFP+, 2540 48G 4SFP+, 2540 48G PoE+ 4SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, 8320, 8325-48Y8C, MACsec Advanced Module
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 10GBase-LR
Protocol voor gegevenskoppeling
  • 10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 10 Gbps
Max. overdrachtsafstand
  • 10 km

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Past op:

Hubs & Switches

HPE Aruba 3800-24G-PoE+-2SFP+ - Switch

L4Beheerd

Default - Front - 7b5211e2-d537-4bdf-8dc1-ceec17b7ed76
€ 6976,86

HPE Aruba 3810M 24G 1-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 4f9a892e-332e-455b-9b55-f909cbf95076
€ 3438,82

HPE Aruba 3810M 48G 1-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Front - ba7d4ca8-9032-4b1a-9861-b6880d067c67
€ 5223,57

HPE Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 326313c0-21c4-4db2-9d90-f897bb32fe1c
€ 5136,45

HPE Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Front - ef8bc29e-7e9c-4489-bc0e-0d27aad4ed6e
€ 5689,42

HPE Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Right-angle - 69c932ac-038f-49b7-a83e-8cd8d9a7b73c
€ 9604,98

Aruba 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch - Switch

Beheerd40 x 1/2.5/5/10GBase-T (UPOE)

Default - Front - 44dbf702-4188-4e33-b121-abbe04b8612f
€ 8618,83

Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - ecc9a617-9681-4bcb-a298-07cfd7bc3024
€ 1622,61

HPE Aruba 2930F 24G 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - ecc9a617-9681-4bcb-a298-07cfd7bc3024
€ 1622,61

Aruba 2930F 48G 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 98834e60-c983-4230-9fe0-a6d9466fd9b6
€ 2277,22

HPE Aruba 2930F 48G 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 98834e60-c983-4230-9fe0-a6d9466fd9b6
€ 2277,22

HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 5d9b8a6e-a842-4c3f-a772-addaca6e09af
€ 1932,37

HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 5d9b8a6e-a842-4c3f-a772-addaca6e09af
€ 1932,37

HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 85de39e9-1394-4eda-9524-feeac61349ea
€ 2939,62

HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 85de39e9-1394-4eda-9524-feeac61349ea
€ 3611,61

Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - db3963bc-d263-4452-ac6f-d3d7f7c8bc75
€ 876,04

HPE Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - db3963bc-d263-4452-ac6f-d3d7f7c8bc75
€ 826,43

HPE Aruba 2930F 48G 4SFP - Switch

L3Beheerd

Default - Front - e1b237e0-7ecd-4009-acdd-56b39fb8feba
€ 1635,92

HPE Aruba 2930F 48G 4SFP - Switch

L3Beheerd

Default - Front - e1b237e0-7ecd-4009-acdd-56b39fb8feba
€ 2182,70

HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 44fd015e-2258-4811-a73f-048aa5f02210
€ 3590,07

HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 44fd015e-2258-4811-a73f-048aa5f02210
€ 3590,07