Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - voor OfficeConnect 1920S 24G; HPE Aruba 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24

  • HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Artikelnummer: 3377140
€ 164,00 (€ 135,54 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

67 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's J9054D
Ean's 0190017245911
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor
  • HPE OfficeConnect 1920S 24G 2SFP
  • HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 100Base-FX
Protocol voor gegevenskoppeling
  • GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 100 Mbps
Max. overdrachtsafstand
  • 2 km

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Past op:

Hubs & Switches

HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 5d9b8a6e-a842-4c3f-a772-addaca6e09af
€ 2299,00

HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 5d9b8a6e-a842-4c3f-a772-addaca6e09af
€ 2299,00

HPE Aruba 2930F 48G 4SFP - Switch

L3Beheerd

Default - Front - e1b237e0-7ecd-4009-acdd-56b39fb8feba
€ 2094,00

HPE Aruba 2930F 48G 4SFP - Switch

L3Beheerd

Default - Front - e1b237e0-7ecd-4009-acdd-56b39fb8feba
€ 2094,00

HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot - Switch

L3Beheerd

Default - Front - b63e3a52-1ac6-4161-a633-20935b39a412
€ 8638,01

HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot - Switch

L3Beheerd

Default - Front - b63e3a52-1ac6-4161-a633-20935b39a412
€ 9239,97