Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

HPE Aruba - SFP+ transceivermodule

10 GigE - 10GBase-LRM - SFP+ / LC multi-modus - maximaal 220 m - voor HPE Aruba 2530, 2920, 2930M 24, 3800, 3810M 24, 3810M 40, 3810M 48, MACsec Advanced Module

  • HPE Aruba - SFP+ transceivermodule
Artikelnummer: 3377142
€ 482,95 (€ 399,13 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

36 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's J9152D
Type apparaat
  • SFP+ transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Diversen
Conformiteitsnormen
  • OM2
Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor
  • Aruba 2530-24G-2SFP+, 2530-24G-PoE+, 2530-24G-PoE+-2SFP+, 2530-48G-2SFP+, 2530-48G-PoE+-2SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2530-24G-2SFP+, 2530-24G-PoE+, 2530-24G-PoE+-2SFP+, 2530-48G-2SFP+, 2530-48G-PoE+-2SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2530-24G-2SFP+, 2530-24G-PoE+, 2530-24G-PoE+-2SFP+, 2530-48G-2SFP+, 2530-48G-PoE+-2SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2530-24G-2SFP+, 2530-24G-PoE+, 2530-24G-PoE+-2SFP+, 2530-48G-2SFP+, 2530-48G-PoE+-2SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2530-24G-2SFP+, 2530-24G-PoE+, 2530-24G-PoE+-2SFP+, 2530-48G-2SFP+, 2530-48G-PoE+-2SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
  • HPE 20-port Gig-T / 2-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module, 6120XG Blade Switch, 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module, Gig-T PoE+/2-port 10-GbE SFP+ v2 zl
  • HPE Aruba 2530-24G-2SFP+, 2530-24G-PoE+, 2530-24G-PoE+-2SFP+, 2530-48G-2SFP+, 2530-48G-PoE+-2SFP+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2920-48G-PoE+ 740 W, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 3800-24G-2SFP+, 3800-24G-2SFP+ w/o EEE, 3800-24G-PoE+-2SFP+, 3800-24G-PoE+-2SFP+ w/o EEE, 3800-24SFP-2SFP+, 3800-48G-4SFP+, 3800-48G-4SFP+ w/o EEE, 3800-48G-PoE+-4SFP+, 3800-48G-PoE+-4SFP+ w/o EEE, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, MACsec Advanced Module
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 10GBase-LRM
Protocol voor gegevenskoppeling
  • 10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 10 Gbps
Max. overdrachtsafstand
  • 220 m

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Past op:

Hubs & Switches

HPE Aruba 3800-24G-PoE+-2SFP+ - Switch

L4Beheerd

Default - Front - 7b5211e2-d537-4bdf-8dc1-ceec17b7ed76
€ 6976,86

Aruba 2530-24G-PoE+ - Switch

Beheerd24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP

Default - Right-angle - e5528e0b-b05c-490a-81d3-75e47e8c48df
€ 1043,00

HPE Aruba 2530-24G-PoE+ - Switch

Beheerd24 x 101001000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP

Default - Front - 8539efa2-da2d-46de-a717-5294df9588e6
€ 625,89

HPE Aruba 2530-24G-PoE+-2SFP+ - Switch

Beheerd24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+

Default - Right-angle - 44d41d5f-d1f2-49e1-8cc1-ba06bc5dd974
€ 2382,49

Aruba 2530-24G-2SFP+ - Switch

Beheerd24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+

Default - Right-angle - 7f5232c5-482f-438c-ad14-c6904e9dba12
€ 1684,32

HPE Aruba 3810M 24G 1-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 4f9a892e-332e-455b-9b55-f909cbf95076
€ 3438,82

HPE Aruba 3810M 48G 1-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Front - ba7d4ca8-9032-4b1a-9861-b6880d067c67
€ 5223,57

HPE Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Front - 326313c0-21c4-4db2-9d90-f897bb32fe1c
€ 5135,24

HPE Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Front - ef8bc29e-7e9c-4489-bc0e-0d27aad4ed6e
€ 5689,42

HPE Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch - Switch

L3Beheerd

Default - Right-angle - 69c932ac-038f-49b7-a83e-8cd8d9a7b73c
€ 9604,98

Aruba 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch - Switch

Beheerd40 x 1/2.5/5/10GBase-T (UPOE)

Default - Front - 44dbf702-4188-4e33-b121-abbe04b8612f
€ 8618,83

HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot - Switch

L3Beheerd

Default - Front - b63e3a52-1ac6-4161-a633-20935b39a412
€ 7511,98

HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot - Switch

L3Beheerd

Default - Front - b63e3a52-1ac6-4161-a633-20935b39a412
€ 8420,36
Netwerkadapters

HPE Aruba MACsec Advanced Module - Uitbreidingsmodule

10 Gigabit SFP+ SFP (mini-GBIC) x 32voor HPE Aruba 8400 Management Module

Default -  - 50e41ef4-f18d-4598-9945-ba71f573e468
€ 28689,00