HP 950XL - Hoog rendement
zwart - origineel - Officejet - inktcartridge - voor Officejet Pro 251dw, 276dw, 8100, 8600, 8610, 8620, 8630
Artikelnummer: 931068
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0886111748914 |
| Fabrikantcode | CN045AE |
| Artikelnummer | 931068 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Origineel |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Printkleuren | Zwart |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Compatibiliteit | HP 950 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 276, 8100, 8600, 8610, 8620, 8640 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Volume zwarte inkt | 53 ml |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 2300 pagina's |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| OEM-code | 950XL |
| Land van herkomst | Singapore,Maleisië,China |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 41 - 95 °F |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 119 |
| Diepte | 126 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Gewicht | 130 g |
Verpakking |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 119 x 126 x 36 mm |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Gewicht verpakking | 150 g |
Brand-specifieke functies |
| 886111615278, 193015225572, 886111755431, 193015225589, 886111748914, 886111748969 | |
| (301) 886111615278; (303) 193015225572; (999) 886111755431; (ACU) 193015225589; (BGX) 886111748914; (BGY) 886111748969 |
Technische details |
| Breedte verpakking | 119 mm |
| Hoogte verpakking | 36 mm |
| Inhoud | 1 cartridge |
Logistieke gegevens |
| Producten per pallet | 3600 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 90 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 10 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 9 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 597 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6.41 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 14.13 lbs |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 6.41 g |
| Stapelhoogte voor pallets | 2 stuk(s) |