HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdn - Multifunctionele printer
A-keuze
Artikelnummer: 9517512
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Kopiëren en scannen in kleur.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden onder het herroepingsrecht. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken:
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegevenOriginele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | 4RA84F#B19 A-keuze |
| Artikelnummer | 9517512 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
| ABC-keuze | A-keuze |
Printsnelheid |
| Printtechnologie | Laser |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Duplex printen | Ja |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Maximale resolutie | 600 x 600 dpi |
| Afdruk Resolutie in kleur | 600 x 600 dpi |
| Afdrukresolutie zwart | 600 x 600 dpi |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Printsnelheid (zwart, concept, A4/US Letter) | 35 ppm |
| Printsnelheid dubbelzijdig (Zwart, normale kwaliteit, A4/US Letter) | 29 ppm |
| Printsnelheid dubbelzijdig (kleur, normale kwaliteit, A4/US Letter) | 29 ppm |
| Opwarmtijd | 55 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 9.5 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal) | 10.5 s |
| Watermerk printen | Ja |
Kopiëren |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Dubbelzijdig kopiëren | Ja |
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 dpi |
| Kopieersnelheid (zwart, standaard, A4) | 35 cpm |
| Kopieersnelheid (standaard, kleur, A4) | 35 cpm |
| Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal) | 7.6 s |
| Tijd tot eerste kopie (kleur, normaal) tot max. | 10 s |
| Maximaal aantal kopieën | 999 kopieën |
| Kopieën vergroten/verkleinen | 25 - 400 procent |
| Kopieerfunctie voor identiteitsbewijzen | Ja |
| Auto-fit functie | Ja |
Scannen |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Duplex scannen | Ja |
| Optische scanresolutie | 1200 x 1200 dpi |
| Maximum scanresolutie | 1200 x 1200 dpi |
| Max. scangebied | 216 x 297 mm |
| Soort scanner | Flatbed-/ADF-scanner |
| Scantechnologie | CIS |
| Scan naar | E-mail,Bestand,Software,TWAIN,WIA |
| Scan snelheid (mono) | 44 ppm |
| Scansnelheid (kleur) | 35 ppm |
| Duplex scan snelheid (kleur) | 37 ppm |
| Duplex scan speed (black) | 46 ppm |
| Ondersteund beeldformaat | TIFF,JPG |
| Ondersteunde documentformaten | |
| Kleurdiepte invoer | 30 Bit |
| Grijsniveaus | 256 |
| Scanner-drivers | TWAIN,WIA |
Faxen |
| Faxen | Zwart-wit faxen |
| Faxresolutie (zwart) | 300 x 300 dpi |
| Verzendsnelheid fax | 5 sec/pagina |
| Modemsnelheid | 33.6 Kbit/s |
| Faxgeheugen | 500 pagina's |
| Automatische nummerherhaling | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Faxen doorsturen | Ja |
| Auto reductie | Ja |
| Uitgestelde faxverzending | Ja |
Kenmerken |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 50000 pagina's per maand |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 750 - 4000 pagina's per maand |
| Duplex functies | Printen,Scannen,Kopiëren |
| Digital Sender | Ja |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Paginabeschrijving talen | PCL 5e,PCL 6,PostScript 3,PDF,URF,PWG |
| Printerlettertypen | Scalable,TrueType |
| All-In-One-multitasking | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Vervangende cartridges | HP 220A originele zwarte LaserJet tonercartridge (ca. 2.000 pagina's) W2200A; HP 220A originele cyaan LaserJet tonercartridge (ca, 1.800 pagina's) W2201A; HP 220A originele gele LaserJet tonercartridge (ca. 1800 pagina's) W2202A; HP 220A originele magenta LaserJet tonercartridge (ca. 1.800 pagina's) W2203A HP 220X originele zwarte LaserJet tonercartridge (ca. 7.500 pagina's) W2200X; HP 220X originele cyaan LaserJet tonercartridge (ca, 5.500 pagina's) W2201X; HP 220X originele gele LaserJet tonercartridge (ca. 5.500 pagina's) W2202X; HP 220X originele magenta LaserJet tonercartridge (ca. 5.500 pagina's) W2203X; |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
Invoer- & uitvoercapaciteit |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 300 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 50 vel |
| Papierlade 2 invoercapaciteit | 250 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 50 vel |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximum invoercapaciteit | 850 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 150 vel |
Papier |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Maximale printafmetingen | 212 x 352 mm |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen,Glanzend papier,Fotopapier,Normaal papier,Briefkaart,Labels,Gerecycled papier,Postpapier,verbinding-papier,Ruw papier |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4,A6,A5 |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B6 |
| Aangepaste mediabreedte | 76,2 - 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 127 - 356 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 200 g/m² |
Poorten & interfaces |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-poorten | 1 |
Netwerk |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Mobiele printing technologieën | Mopria Print Service,Apple AirPrint |
Prestatie |
| Intern geheugen | 512 |
| Maximaal intern geheugen | 512 MB |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 50 dB |
| Geluidsdrukniveau (scannen) | 48 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6.1 dB |
Technische details |
| Aantal dozen per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-pro-mfp-4301-4303dw-fdn-fdw-printer-series/model/38348032?sku=4RA84F&serialnumber=4RA84F ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_2963110_en-US-1.pdf |
Design |
| Kleur van het product | Blauw, Wit |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 4.3 " |
| Soort bediening | Touch |
Energie |
| Vermogensverbruik (max) | 585 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0.07 W |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 585 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 18 W |
| Slaapstand | 0.8 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.07 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.422 kWh/week |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
Brand-specifieke functies |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| 196068332525, 197961854626, 196068332532, 196068323226, 196068332549 | |
| (ABT) 196068332525; (ABU) 197961854626; (ABY) 196068332532; (B19) 196068323226; (BAZ) 196068332549 |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 Ventura,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012,Windows Server 2008 R2 x64,Windows Server 2019,Windows Server 2012 R2 x64,Windows Server 2022,Windows Server 2016 |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS,Android |
| Andere ondersteundende systemen | iOS,ChromeOS,Linux,Android |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
Certificaten |
| Certificering | CISPR 22:2008 (International) Class B, CISPR 32:2015 (International) Class B / EN 55032:2015 Class B + A11:2020, CISPR 35:2016 (International) / EN 55035:2017 + A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3:2013+A1:2019 + A2:2021, FCC 47 CFR Part 15 Class B, ICES-003, Issue 7 Class B. Other EMC approvals as required by individual countries. |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Koolstofvoetafdruk |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 250 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 140 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 6 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 28 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 79 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 421 |
| Diepte | 435 mm |
| Hoogte | 384 mm |
| Gewicht | 20400 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 597 mm |
| Diepte verpakking | 497 mm |
| Hoogte verpakking | 492 mm |
| Gewicht verpakking | 23600 g |
Inhoud van de verpakking |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 2000 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 1000 pagina's |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Garantiekaart | Ja |
Logistieke gegevens |
| Pallet brutogewicht | 513000 g |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 16 stuk(s) |
Overige specificaties |
| Aantal gebruikers | 10 gebruiker(s) |
| Eén jaar garantie, onsite reparatie. De garantie- en ondersteuningsopties variëren per product, land en lokale wettelijke vereisten. | |
| Aanbevolen systeemspecificatie | 2 GB available hard disk space, Internet connection or USB port, Internet browser. |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2111 mm |