Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

Intronics - Verbindingskabel

SC/PC meervoudige modus (M) naar ST/PC multi-mode (M) - 20 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - oranje

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeRL2520
EAN8716065227239
Snoerlengte20 m
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2ST
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
462711
31,93 26,39
(€ 31,93 incl. 21% btw) (€ 26,39 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
Merk INTRONICS
Artikelnummer: 462711
Fabrikantcode RL2520
EAN 8716065227239
Kenmerken
Snoerlengte 20 m
Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 ST
Kleur van het product Oranje
Full duplex Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm