• In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

LINDY LC Fast Ethernet Fibre Optic Converter. 10/100Base-TX to 100Base-FX. Multi-mode

Artikelnummer: 858628
(€ 75,48 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Belangrijke specificaties
Fabrikantcode 25115
EAN 4002888251150
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
Maximaal bereik 2000 m
Bekijk alle specificaties

Productspecificaties

Algemeen

Merk LINDY
Artikelnummer 858628
Fabrikantcode 25115
EAN 4002888251150

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
Bekabelingstechnologie 100Base-FX, 10/100Base-TX

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad

Prestatie

Maximaal bereik 2000 m

Design

LED-indicatoren Ja
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x

Technische details

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85176990

Overige specificaties

Afmetingen (B x D x H) 74 x 102 x 22 mm
Interface Ethernet
Aansluiting(en) 1x DC, 1x RJ-45,1x LC
Stroomvoorziening 5V DC, 2A
Full duplex Ja
Fiber type LC
incl. 21% BTW
Bezig met laden...